Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

ika777

ježiš.. ja ešte aj beriem psylium vlakninu :/
lenže pred 4 dnami som zvracala a deň na to som mala hnačku. a od dalšieho dna som začala s detoxom, takže dufam že doktora nebudem musieť vyhladať. mam take nafuknute brucho... ale zajtra skusim par kvapiek gutalaxu a uvidime čo dalej...:/

bilirubin

davaj si pozor!! je to znamenie ze prijimas vela vlakniny a je dobre, ak to zapijas dostatocnym mnozstvom tekutin...mozu sa ti upchat creva a potom pomoze len lekar, v nie velmi prijemnej pozicii

nestrasim ta, ale skus zapijat vodou a takisto maj v strave oleje

kometka

ahojte držím dietu podla Mačingovej a pomaly ukončím druhý týžden, no chcem sa vás spýtať, v tretom týždny su na obed 3 jedla - polievka - struky - šalat, to mam naozaj navariť všetky tri a všetky ich zjest? alebo si mám z toho vybrať? nechapem moc tomu nakoľko 3 jedla sa mi zdajú vela.

Silvia01

25. februára som začala s detoxikačnou kúrou, tá trvala 28 dní, teda do 25. marca. Potom som sa snažila ísť podľa semaforu, ale nie moc striktne. Počas 28-ičky mi zišlo 5 kg dole, potom ešte kilo, takže mám 6 kg dole a zatiaľ si to držím. Dúfam, že to tak aj zostane.

Silvia01

Ahojte, tak sa hlásim po dlhšej dobe. Sľúbila som, že budem podávať hlásenia, ako sa mi darí. Takže....tých zhodených 6 kg sa mi darí udržiavať si. Aj keď sa mi stane náhodou, že jedno kilečko priberiem, na druhý deň si dávam iba zeleninové jedlá, takže sa toho kila zbavím. Ale teraz už dlhšiu dobu som nepribrala ani kilo, hoci papkám sem tam aj slaninku a iné nezdravé jedlá...asi mi to rýchlejšie spaľuje alebo čo. Takže celkovo zhodených 6 kg si udržiavam.
A čo Vy ostatné? Ako sa máte?

Silvia01

Ja som delenú stravu nikdy neskúšala, preto mi aj na túto kúru organizmus celkom dobre zareagoval. Skúšala som dukanovu diétu, ale chýbalo mi tam ovocie, skúšala som aj 90-dňovú, ale viac, ako 3 dni som nevydržala. Ale táto kúra mi vyhovovala najviac. Už sa len naučiť, čo s čím môžem kombinovať a čo nie a tak nejak sa snažiť stravovať.
Budem podávať hlásenia, ako sa mi darí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej? - Fórum - ZDRAVIE.sk