Hrozna celulitida

Príspevok v téme: Hrozna celulitida
elinkaaa25

Ahojte poprosim vas o radu. Pred rokom som schudla z 87 na 77 ...vtedy som celulitidu skor nemala.qko mala .....ale teraz je to katastrofa ....bez toho aby som zatiahla svaly mi hrozne vidno jamky a ked ich zatiahnem cisty otras .....stravu ma upravenu, vela zeleniny a voda tak aspon 2-3 litre denne ....pouzivam kremy aj peelingy ale nic nepomaha ...prosim poradte nieco ....naco som schudla ked ani teraz nemozem nosit saty a kratasy :-(:-(:-(

ansy

napriek vsetkemu,cindy,mas dobre hlasky: ked vidi zrkadlo tak sa vzdy 'obdivne pozoruje' :D
muzi sebcovia vedia byt hodne hnusny
ak na neho budes musiet/chciet zabudnut, tak to urcite bude tazke, pretoze ho mas rada. niekedy clovek pred strachom zo samoty, zmeny vytrpi tak vela ako kon. ten elinkin sa postavil k problemu ako zreky a vyrovnany chlap, ktory vie, preco zenu miluje. a je dolezite mat podporu v blizkych aj v dobrom aj v zlom

cindy35

no mne sa strasne dlho nikto nepacil a chlapcov som odmietala. a potom som sa minuly rok zamilovala do tohto.. to mam asi za trest :-)

on stale ospevuje svoje byvale, ale ked som nasla fotky tak sa len vyhovaral ze to je zla fotka, lebo jasne bolo vidiet ze to neboli ziadne kočky. aj jeho kamosi mi tak povedali. skratka len robi co moze aby ma ponizil a mozno zato, ze vidi, ze na mna vela chlapov pozera a stale mi vycita minulost aj ked o nej nic nevie

elinkaaa

Ja mam priatela uzastneho ...ano mala som tolko rokov a tolko kilov ...jednak som mala nasadene zle tabletky a po druhe mam problemy s chrbticou ....mala som nariadene lezat a oddychovat ...ale pomaly som mohla zacat cvicit a islo dole na tych 75 ja som sa v podstate aj predtym zdravo stravovala a nikdy nepila sladene veci ....ale u mna je to cvicenim ....inak s tym priatelom mi je toluto ....skus sa zamysliet ci ti stoji zato ...pretoze mnapriatel zazil ako chudu ...potom som strraaasne pri rala a teraz na polceste za povodnou postavou a nikdy mi ani pol slova nepovedal a ked uz sa stazujem na velke boky ci zadok tak povie ze to su jeho krasne boky a zadok a da mi pusu....naozaj sa zamysli ci si nezasluzis lepsieho

cindy35

aj ja som sa zamyslala, preco to robi. nema dovod na komplexy i ked dovnutra cloveka nevidime

myslim, ze rodicia sa mu v detstve nevenovali tak ako jeho bratom, iba na to som dosla. alebo nadvaha? lebo mal skoro 120 kg.
ale je aj riadne samoluby, vzdy ked vidi zrkadlo, tak sa obdivne pozoruje.

asi budem musiet nanho zabudnut, co je ale velmi tazke

krajkovana

preco ste teda spolu? on si ta nevazi,a zda sa, akoby nechcel mat s tebou nic spolocne, a ty sa s nim len trapis.
vidim este jednu moznost. je to zakomplexovany clovek, ktory si nasiel niekoho, na koho ponizovani si buduje svoje ego. nebol sikanovany alebo v detstve zanedbavany? emotivne zdravy clovek to, co ti robi on, nepotrebuje a ani nebude robit.

cindy35

dakujem, ale viem ze on si naozaj rychlo dakoho moze najst, lebo je velmi atraktivny.
takito muzi su skazeni zenami a vyuzivaju situaciu.

kebyze naozaj cakam dieta od neho, tak sa nanho vykaslem a nemala by som ho zapotreby, a tesila by som sa iba z jeho dietata, ale zial necakam, i ked kazdy mesiac dufam :-(

pritom on je velmi ziarlivy, vsak sa so mnou minuly tyzden skoro rozisiel, lebo ma na ulici zastavilo dake biele auto a ja som myslela, ze sa pyta na cestu, ale to bol daky balic a ten moj to videl, ze som sa s nim chvilu rozpravala kym som pochopila o co ide.

krajkovana

ked ta takto zastrasuje mladsimi cakajucimi za rohom, tak je mozne, ze uz sa aj obzera, za ktoru ta vymeni. muz by si take nieco nemal dovolit povedat zene, ak ju miluje a zalezi mu na nej. aku ma uctu k tebe? koho si nevazime, toho nemozeme skutocne milovat. ty ho lubis,to respektujem, ale ja by som mu s tvojim dovolenim a za teba jednu riadnu vrazila, moja mila. neznasam, ak muzi takto psychicky ublizuju zenam, a hlavne nie tym, ktore ich miluju. dufam, ze sa zbavis tej celulitidy a zmenis co sa da, a on sa bude citit ohrozeny.

cindy35

no to nebolo najhorsie co mi povedal. lebo ja by som velmi chcela dieta s nim. a on je proti a vyjadril sa doslovne takto:

"radsej by som dostal rychlu, 3mesacnu rakovinu ako mat dieta s Tebou"...

:-(((

toto ked som povedala aj jednemu kamaratovi- muzovi, povedal, ze to je velmi krute

Iba Katka

Oh, Cindy, ale veď takto sa k tebe správať nemôže, obávam sa, že takýmto postojom ťa opustí pre nejakú mladšiu :/ Neber to v zlom, ale keď sa takto k tebe správa