Stale mam vlci hlad

Príspevok v téme: Stale mam vlci hlad
susi071

Mam stale vlci hlad.V noci sa budim na to,aby som si nieco vlozila do ust-hlavne sladke a potom spokojne zaspim.Uz to na mne aj poriadne vidno,za pol roka 7 kilo.Nie som ziadna krehotinka,snazim sa sportovat a zdravsie zit ,ale moj zaludok sa stale ozyva.Ked sa poriadne najem,hned to na mne vidno a ked sa stravujem zdravo,nechudnem a non stop mam hlad.Uz ma to nebavi,fakt neviem,co mam robit.A drasticke diety odmietam drzat,clovek je slaby ,nervozny ,neprijemne pritom pachne z ust...Prosim poradte.

lea

Klikac: to aj ja som potom asi na tom podobne...jem a jem a jem...a obalujem a obalujem a obalujem... Po hladovka sa ale tusim mas citit mizerne, teda apson tie prve razy co to vyskusas (osobne nepoznam nikoho kto by to skusal viac ako raz). Najhorsie su stavy uplnej obzratosti...ale ja stale nemam dost...

amylie

AK MAS VLCI HLAD ALTERNATIVA S KTOREJ NEPRIBERES: JOGURT POLOTUCNY, AKEKOLVEK OVOCIE A PRI OBROVSKOM HLADE CELOZRNNY ROZOK. AK NEZABERIE, ISLA BY SOM ZA GASTROENTEOLOGOM, TEN TA VYSETRI......

klikac

a ja by som stale chcela nieco jest, vzdy ma chyti chut na nieco, a to mi neda pokoja kym to nejem. Tiez som dost pribrala, hlavne teraz cez zimu. Ale ten hlad sa neda prekonat. Tento tyzden som skusila ocistnu kuru, teda som cely den nic nejedla a pila som zeleninove stavy. Na druhy den rano som sa citila uplne hrozne, aj napriek tomu, ze som sa podla clankov citit perfektne a plna energie. Tak som sa trochu najedla a bolo mi ovela lepsie... Z toho mi vyplyva, ze som asi zavisla na jedle... ale ako s tym bojovat? s tym hroznym pokusenym?