Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očkovanie

Príspevok v téme: Očkovanie
ockovanka

Ahojte... chcela by som sa opýtať, či je naozaj nutné byť 2 týždne pred očkovaním zdravý... lebo moja dcérka len včera dobrala antibiotiká (mala ľahší zápal priedušiek, kašeľ, teplotu) ale už pár dní je v poriadku... len tie ATB boli využité včera... a doktorka nás na zajtra dala na očkovanie, lebo prehliadku už má hotovú... má 13 rokov a dosť sa bojí injekcie, neviete náhodou, kde to očkujú? Či pod kožu na ruke dole, alebo tam pod ramenom alebo do nohy? Ďakujem ....

Naja85

Nemam dceru, mam len psa, ale aj vet mi vzdy psa skontroluje pred ockovanim(srdce, teplota) a spyta sa, ci je zdravy. A ja tiez idem ockovat iba v tedy, ked je 100% v poriadku. Ak je po chorobe, urcite ma oslabenu imunitu, takze nie je 100% v poriadku. Nech si pani doktorika zaockuje seba po zapali priedusiek a po dobrati antibiotik.

lost

ockovanka

"Takže snáď doktorka vie, čo robí, nie?"

www.justice.org

v amerike je to zabijak cislo 6..

ktovie ako stary je ten udaj :D

100 000 ludi rocne len pre chybu doktora, takze ani on nie je Boh, konieckoncov je to len obycajny clovek, co tiez moze urobit chybu, takze doveruj, ale preveruj plati fakt vzdy a vsade..

TrojityMirko

Antibiotika oslabuju imunitu, vzdy. Likviduju crevnu mikrofloru a tam je väcsina imunitneho systemu.

Ked prave dobrala, urcite je to vysoke riziko. Nikto ti to tu nemoze zakazat, ked velmi chcete ist, nech sa paci. Ale mozu byt nasledky.

Po akejkolvek chorobe je telo oslabene :) To je snad logicke, nie?

Mimulus

ockovanka nie! Sama si si odpovedala - len včera dobrala antibiotiká. A čo jej bolo? dúfam, že nemala virózu alebo chrípku.

ockovanka

TrojityMirko - ale ona je teraz už zdravá... len včera dobrala Antibiotiká.. takže môžeme ísť na to očkovanie ?

TrojityMirko

Jednoznacne musi byt ten clovek zdravy. Mam dve zname (su to sestry), ockuju sa uz roky a vzdy mali problemy iba vtedy, ked sa ockovali nejaky cas po tom, co prekonali nejaku chorobu (hocijaku).

Dostali z toho riadnu chripku (ockovali sa totiz proti chripke). Je to logicke, lebo ockovanie je vlastne oslabene svinstvo, na ktore si zdrave telo a jeho imunitny system vytvoria protilatky. Ak telo nie je zdrave, nezvladne "obsluzit" vstreknuty virus.

Clovek musi byt 100% zdravy. Moj otec napr. ked dostane ockovanie, dostane taku chorobu, ze ho musia odviest do nemocnice, lebo ma az nebezpecne prejavy. Ale to je specialny pripad. On ma milion alergii, kopu diagnoz a strasne slabu imunitu. Mozno preto sa uz ani omylom neda zaockovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očkovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk