Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Takmer úplna strata obočia.. čo s tým?

Príspevok v téme: Takmer úplna strata obočia.. čo s tým?
dominikaaaa

posledné dva mesiace mi úplne vypadáva obočie..Najprv si všimla kozmetička,že mám jedno riedšie , a počas tých dvoch mesiacov mi skoro úplne vypadalo:( behom poobedia sa mi spravila na začiatku min.polcentimetrová lisina,ak nie aj viac,neskôr v strede,a podobne :( ... už dva mesiace som ho netrhala ale vypadá čím dalej tým horšie :( ... Som z toho úplne zúfalá,mám len 18 rokov. Mám autoimúnnu tyreoiditídu a zníženú funkciu štítnej žlazy.Brala som euthyrox 50,ale pred tromi mesiacmi mi doktorka zvýšila dávku na 75 mg.Myslela som že je to z toho,preto som bola za nou a znížila mi dávku znova 50mg.Povedala že do troch týždnov by sa to malo upraviť...Už sú skoro tri týždne,a obočie vypadáva stále :( ... Už sa aj do zrkadla bojím pozrieť,stačí že si chytím chlpok a už mi ostane v ruke :(...OBčas kde tu jeden tenký narastie,ale počas toho dva vypadnú...Môže to byť aj iný problém ako zo štítnej?Ako to mám riešiť ?

shigella

dominikaaa, pravdepodobne to nie je sposobene autoimunnou tyreoditidou, ale spolu to moze byt sucastou jedneho syndromu-ako stitna zlaza, tak strata ochlpenia. Ja len dufam, ze sa to u teba obmedzi len na obocie, pretoze je mnozstvo ludi, ktori stratia vsetko ochlpenie uplne-vratane vlasov, rias, pubickeho ochlpenia-proste vsetko. Pozri si na nete termin alopecia areata....

Facederma

Dobry den, napiste nam na info@facederma.sk kontakt na Vas, myslim, ze by sme Vam dokazali pomoct. (V ramci serioznosti, sa mozeme dohodnut na platbe az ked Vam skutocne pomozeme. Inak to pojde na nase naklady.)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.