Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhe vlasy

Nasa69

Ahoj. Ja som mala tiež problém s rastom vlasov.A navyše mám akné (teraz už nie m oc) keď som začala robiť toto tak sa akné aj vlasy spamätali :

1.zbaviť sa fénu,kulmy a žehličky

2. Kúpiť si Zinok a Pangamín

3. Vlasy si umívať len v studenej vode

4. Použiť minimum šampónu pretože vysušuje vlasy

5.Použit kondicionér

6. Po umytí vlasy nečesať! Iba keď uschnú.

7. Po zmytí šampónom a kondicionérom si na vlasy vyliať žihlavový odvar. Už nezmývať!

Mne to veľmi pomohlo :) pre týmito radami som používala fén a pod... Vlasy rástli iba 0,5mm za mesiac.. Ale po tomto 1,5 cm za mesiac :) čiže za 4 mesiace 6 cm... Čo je úžasné :) dúfam že to aj tebe pomôže :)

faidra

ja mozem z vlastnej skusenosti poradit proti padaniu vlasov kofeinovy sampon, na konceky je dobre pouzivat nejaky olejcek, dobre je z casu na cas si urobit olejovu kuru, kokosovy olej (ale da sa pouzit aj olivovy, arganovy, akykolvek) natriet do vlasov, od brady dole, nie ku korienkom, zabalit do potravinovej folie a do nahriateho uteraka a nechat posobit 1-2 hodiny, potom vlasy umyt, konceky budu pekne vyzivene :)
a co sa tyka cesania, ja mam tangle teezer a som spokojna, aj ked elektrizovaniu sa v zime asi vyhnut neda ani pri nom :)

Blondula

tu na stranke beha reklama po lavej strane "das gesunde plus".ked ja mam nejaky mensi problem s vlasmi,alebo prichodom zimy trosku padaju,hned si kupujem tieto tabletky a su ako jedine,co mi pomahaju.pouzivam ich prechodne uz niekolko rokov...

martinkaaa

Dakujem za rady :) viem ze netreba strihat ked chcem mat dlhe :D ale mne sa stiepia konce neskutocne a to ani nefenujem nezehlim ....dam si ich podstrihnut a za tyzden su o5 roztiepene :( pouzivam aj olej na konceky...

hdhfdh

mne tiez po nej elektrizuju vlasy. ale naozaj su ovela lepsie ako po pouziti obycajneho hrebena alebo kefy. po tej kefe z prirodnych stetin mam lesklejsie vlasy a jemnejsie

zuzi74

ja som si kupila prednedavnom kefu so stetinami z diviaka...pri kefe bolo napisane, ze zabranuje statickej elektrine...mne z nej lietaju vlasy jak slak

B♥lea

ja mam vlasy az po zadok:)recept-od malicka jem strasne vela ryby zboznujem ich:)beriem aj vitaminky aby som ich posilnila aj zvnutra a na vrch pouzivam kvalitny sampon,kondicioner a oleje,konce si striham maxim. raz za 2-3 mesiace ale to len kusocek moc mi netreba lebo ich mam zdrave:) co sa tyka hrebena snazim sa ich moc nezatazovat cesanim pretoze hreben dost oslabuje vlasy,ak smiem poradit najlepsi je taky co nema vela zubov alebo co vlastni stetiny z diviaka :)

mango.tree

Blondula, no to som pocula ze funguje, ale potom si rasdsej olej tak dam pod sacik na noc,ale taku masku robim mozno raz za pol roka, to je na suche vlasy prva pomoc. len niveu nechcem capat, to je taky ropny matros ze az

Blondula

ja som raz pouzila ako masku normalny klasicky modry nivea krem.bola som trosku chorlavejsia a pocitili to aj moje vlasy.boli velmi suche a take nacuchrane az :D a na dohovaranie mojich znamych-Poliek,som si to pekne vmasirovala do vlasov,dala este sacek na hlavu,ciapku a prespala do rana ! rano boli vlasy krasne leskle a ani stopy po kreme :D ten krem treba dat riadne do ruk a do vlasov...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhe vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk