Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obavam sa, ze to nie je ono ...

Príspevok v téme: Obavam sa, ze to nie je ono ...
Zanetttta

Tak, ani neviem ako začať, nechcem sa ani veľmi rozpísať, lebo tá podstata sa potom medzi riadkami stratí. Ide o to, že po 7 rokoch zisťujem, že som s niekým, kto mi prestáva vyhovovať. Áno, láska je, láska bola, naozaj silná, úprimná, inak by sme pár rokov na diaľku nezvládli. A možno to boli zbytočné roky, lebo človek všetko zistí, až keď partneri začnú spolu žiť. A tak sa aj stalo. Škola bola jedna kapitola, ktorú sme zvládli aj od seba, teraz začína zodpovednejší život a tomu môjmu tá zodpovednosť asi chýba. Nájsť si prácu je preňho asi tabu. Je jedna vec, nemôcť si nájsť, lebo je situácia na trhu práce taká, aká je. A na druhej strane - nechcieť si nájsť. V podstate nehľadá si prácu, nebol ani na web.stránke profesia.sk. Ak mu treba potvrdenie na úrad práce, tak milými slovami "pošleš mi niečo?" "Hocičo". Minule som našla tri reálne ponuky, v rámci jeho odboru, vraj mám poslať na hocijakú, jemu to je jedno. A keď som sa ho opýtala, či by žiadnu nešiel reálne robiť, povedal že ani nie. Takto to už bude v júni takmer rok. A ja čakám, čakám. Ja som na hľadaní práce intenzívne pracovala, pošťastilo sa mi až o 4 mesiace po skončení školy. Plat nič extra, ale viem, že mi to zatiaľ stačí, na živobytie, nie som na nikom finančne závislá. Vždy lepšie, ako nerobiť nič. Poslednú dobu chodím domov z práce o 6-7 (odchádzam o 7ráno). Začal mi vykrikovať, že sa oňho nestarám, že mu nevarím, neupratujem! Pritom upratujem každý víkend kompletne, cez týždeň veľmi zriedkavo,keď si ľahnem tak aj o 7 som schopná zaspať. Ale to je jedno, že som unavená, starám sa o poriadok tak aby bolo čisto a ako je to v mojich možnostiach. Cez týždeň nechá /niekedy/ špinavý riad - umyjem za ním, len aby bolo čisto, ale nie som schopná večer o 7 urobiť luxusný poriadok ako cez víkend. Varenie - chcela som mu nosiť jedlo z práce, varia nám tam úžasne, domáce jedlo za pár drobných, tak že to nechce! Pritom všetky moje kolegyne to tak riešia. A nerobio by mi problém navariť, však tiež mám niekedy chuť na "svoje", je to normálne. No... tam, kde bývame (ešte nie byt, bohužiaľ), je len jedna platnička na chodbe, žiadna pracovná doska, či voda na blízku. Jediné čo tu varím sú cestoviny, omelety, obyčajné rýchlovky. Ja sa snažím, aby sme sa už dostali na byt, ale s jeho prístupom, no ťažko. A na záver, nie je na mne finančne závislý, lebo ho financujú rodičia a jemu to tak zrejme stačí..... Tak sa pýtam, má toto vôbec perspektívu? Celé dni iba preleží za NTB, aspoň čo si voláme, nič efektívne nerobí. A ja sa mám oňho starať tak výsostne, ako si on praje? Ja som bola prísne vychovaná a viem, že toto by moji rodičia netolerovali. A ja som bohužiaľ, nastavená asi rovnako. Zrejme nedokážem byť obetavá a starať sa aj o lenivca, hoci ho mám, priznám sa, veľmi rada, ľúbim ho. Som sklamaná, no snažím sa byť silná a rozhodnúť sa čo ďalej, aby to bolo pre oboch dobré ... (?)

Maoam

Lost, tieto nezrele nezodpovedne typy sa neradi viazu, aj v 40tke bude sediet pred PC a hrat sa debilne hry....ver tomu a zit zo socialky alebo si najde nejaku tupanu, co okolo neho bude skakat, bude dret 12tky a nosit plat domov.....plus sa starat o domacnost a vecer ho este aj posexuje..

Maoam

Lost, nizsie som pisala, F-kova dg., tito ludia su psychicky vazne naruseni, okolie ich ma zväcsa za velmi slusne vychovanych, milych, ochotnych jedincov, nikdy by neverili zene, ze doma je ten isty muz pravy opak.....NIKDY a to je na tom to nebezpecne ze ta zena to nema ani komu povedat...lebo jej nikto z okolia neuveri, tento muz sa takto sprava IBA medzi 4 stenami BEZ svedkov....

Maoam

cau Lost :D, davno sme sa nevideli

no to vymontovanie ziaroviek je fakt uchvatne, ked v kazdej izbe je bude jedna, alebo dve (a maju byt tri :D), pride navsteva a vyzera to jak u asocialov

lost

viete co je na tomto najhorsie?
nikdy nevieme, ci nas neminie naulici, alebo si vedla nas MHDcke nesadne presne takyto jedinec..
Na verejnosti anjelicek, a doma sa zmeni na demona..

Maoam

poznala som takeho muza

skutocne taketo exemplare jestvuju

a robil presne take iste veci, ako spomina tu Zaneta, vratane vybrania ziarovky a ine

je to lenivec a egoista a to dozivotne, NIKDY sa nezmeni, aj v 40tke bude cicat rodicov, dostavat vreckove, ked sa mu nieco pokazi na aute alebo bude potrebovat helfnut s niecim, hned pobezi za mamickou, rozplace sa jej na gauci v obyvacke a mamka vytiahne 200 eur a synacikovi pomoze..

taketo typy su ale maximalne vyuzivacne

akonahle su v hoteli alebo inde, tak okno otvorene, kurenie na maxime, vsetky ziarovky svietia, bezia vsetky spotrebice atd.

u seba doma: ON smie vsetko, ONA nic, jej vymontuje ziarovku, kurenie na nule, este aj vodu odstavi, aspon na pol dna.....

toto je dg, bohuzial, F-kova dg.

UTEKAJ, hocijako zacni inde, ale UTEKAJ, kym mozes......

aj ked zacnes na ubytovni (inej) ci ako spolubyvajuca u niekoho, vzdy lepsie ako zit s takymto niekym, ktory ma este aj agresivne vystupy a amoky.....to je na psychiatra a dlhu, velmi dlhu liecbu, predpokladam, ze ma sklon k zavislostiam, napr. Pc-hry a pod...to by bolo typicke a zapadalo dobre do obrazu vratane faktu, ze nevie narabat s prachmi, cize dlhy, kupy na dlh, drankanie prachov a pod a je prilis lenivy a prilis pohodlny a prilis drahocenny na to, aby RANO VSTAVAL A CHODIL DO PRACE; AKO DRVIVA VÄCSINA NORMALNYCH LUDI............

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obavam sa, ze to nie je ono ... - Fórum - ZDRAVIE.sk