Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý menzes

Príspevok v téme: Prvý menzes
Zuzzin

Ahojte,
mám 12 rokov, 164 cm a 55 kg. Práve prežívam svoj prvý menzes, mám ho už 4 deň.Veľa som čítala o tom, že po prejdení 1.menzesu, sa ten druhý nemusí prejaviť presne na druhý mesiac. Čo ak, ma to prepadne v škole? Ako zistím, že som ho asi dostala? Ako si spomínate na svoj prvý menzes?

Margotkaaa

Ahojte, prosím vás je normálne keď sa mi zvykne často stávať že mi menzky zvyknú vynechať aj na 3 mesiace? Mám ju skoro rok. :-)

natt_789

anonym545 : Už ju asi nemáš ...:D No ak ti trvala dlhšie ako 7 dní, ničoho sa nemusíš obávať.:) Ja som prvú dostala minulý mesiac a trvala 12 dní (už nikdy viac! :D ) Ale bolo to okej :) Aj ďalšie menštruácie môžu ešte trvať dlhšie..Nie je dôvod na paniku, časom sa to ustáli. :)

Anonym545

Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala 27.7. 2016, dnes to je piaty deň, čo ju mám, ale je dosť silná. Možno predčasne panikárim, ale obávam sa, že ju budem mať dlhšie ako 7 dní. Ak áno, čo to znamená, alebo je to pri prvej menštruácii normálne?

Anonym545

Mám 12 rokov a prvú menštruáciu som dostala 27.7. 2016, dnes to je piaty deň, čo ju mám, ale je dosť silná. Možno predčasne panikárim, ale obávam sa, že ju budem mať dlhšie ako 7 dní. Ak áno, čo to znamená, alebo je to pri prvej menštruácii normálne?

La Luna

Baby,poradím vám. Znaky toho,že to už dostanete sú: znaky puberty,výtok ( približne rok az dva po výtoku to môžete očakávať) a bolesť v podbruší :-) aby ste boli pripravené hocikam kde idete si pribalte pohotovostný balíček vložiek a nemusíte sa ničoho báť :-)

Sajuuu

Ahoj. Mám 14 a nemám MS a mala som asi 2 roky biely nezapachajuci vytok no teraz mám taký zltkasty no opäť nezapachajuci vytok.. Je to príznak že to dostanem?

mnz

Ahojte , mám 11 rokov mám uz znaky puberty a vcera som na nohavičkách mala hnedo červený výtok dosť zapáchal . Je to znak toho ze dostanem menzes ???

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk