Prvý menzes

Príspevok v téme: Prvý menzes
Zuzzin

Ahojte,
mám 12 rokov, 164 cm a 55 kg. Práve prežívam svoj prvý menzes, mám ho už 4 deň.Veľa som čítala o tom, že po prejdení 1.menzesu, sa ten druhý nemusí prejaviť presne na druhý mesiac. Čo ak, ma to prepadne v škole? Ako zistím, že som ho asi dostala? Ako si spomínate na svoj prvý menzes?

RomcaPomocnica

Epril to je velmi ťažko určiť kedy ti to príde ak máš výtok tak to je prvý znak toho že ti to príde a ak sa bojíš tak si do školy zabal nieaké 2-3vložky a nos ich zos ebou a ked zbadáš krv na nohavičkách prišlo to
Ak máš otázky kludne sa pýtaj

Epril

Prosím poraďte mam 12 a niekedy mam vo vytoku tmavsie miesta do hneda, vytok mam od 10, mama dostala menzes v 10 ,vytok ma často bielozltu farbu , bojim sa ,že to dostanem v škole
Kedy by som to tak mohla dostať? Meriam 161cm a vážim 46kg
Keď by ste mi odpovedali tak napíšte za správou prosím Epril aby som vedela ,že je to pre mňa
Ďakujem

Epril

Prosím poraďte mam 12 a niekedy mam vo vytoku tmavsie miesta do hneda, vytok mam od 10, mama dostala menzes v 10 ,vytok ma často bielozltu farbu , bojim sa ,že to dostanem v škole
Kedy by som to tak mohla dostať? Meriam 161cm a vážim 46kg
Keď by ste mi odpovedali tak napíšte za správou prosím Epril aby som vedela ,že je to pre mňa
Ďakujem

amarelli

neboj sa casom na to prides. budes to mat odsledovane abude dobre. teraz je to vsetko nove a verim tomu, ze mas z toho misung

susana33

no ked dostanes prvy, musis pocitat s tym, ze za 28 dni dostanes znovu. treba nosit so sebou vlozky a zistis to tak, ze budes mat krvave nohavicky.