Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý menzes

Príspevok v téme: Prvý menzes
Zuzzin

Ahojte,
mám 12 rokov, 164 cm a 55 kg. Práve prežívam svoj prvý menzes, mám ho už 4 deň.Veľa som čítala o tom, že po prejdení 1.menzesu, sa ten druhý nemusí prejaviť presne na druhý mesiac. Čo ak, ma to prepadne v škole? Ako zistím, že som ho asi dostala? Ako si spomínate na svoj prvý menzes?

Shayleen

Celinka u kazdej baby je to individuálne mozes to mat v 11ich ale aj v 12 bodaj aj 14 ci 15ich. Zalezi od tvojho zdravotneho stavu od hormonov od stitnej zlazy a tak.

Celinka

Ahojte mam 11. 148cm a 36 kg. Ochlpenie v podpazusi nemam a vo vagine ani moc ( v podstate asi ziadne ).
Kedy mozem ocakavat menstruaciu?

Dakujem vam velmi pekne za rady:-)

menzeska

Ziadne priznaky nikdy nemam, mozno iba tolko, ze mam biely vytok cca tyzden pred menstruaciou, vsak treba si to potom pisat, keby daco...

kikuska 2

Ahojte ja mam 13 vytko cca rok a pol ochlpenie dole aj hore mam 154 cm 46kg aj prsia mam a mendzes nikde . Je to normalne

herr

Tami a nejaké čísla ;D- medzi prvé patrí to hnusne biele :D (je to výtok ) ja som ho mala cca 2 roky!
2. Pred prvým MZ som ho malá hnedý
3. Už neviem asi som iné nemala ale je ich veľa! Môže to byť bolesť, kŕče A. T. D.
Takisto môžeš mať výtok aj kratšie aj dlhšie...
A ak ho máš odporúčam nosiť intímnu ;D

Tami01937810

Ahojte babi mam 11 a o mesiac 12 uz sa mi objavuje to hnusne biele na nohavickach je to nechutne fakt a trochu sa bojim ze mi menzes pride o trochu neskor ako by som cakala a ze to pride neskor neviete volake priznaky ze sa blizi ale bo co proste take a fakt sa bojim ked ma to prepadne medzi kamaratmi alebo uprostred hodiny a proste take blbosti tak ak viete tak mi poslite aspon 2 3 priznaky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk