Kreslenie portrétov - mate s tym skusenosti?

TrojityMirko

Shigella: Mam v pazi, ze potrebujes podpis picasa na tom obrazku. Povedal som, ze sa mi to paci, jasne? :) O tom, co je pekne a co nie, ma presviedcat nemusis, uz som povedal, aky je moj vkus.

Dalsia moznost je, ze sama kreslit nevies, hoci si sa o to viackrat pokusala a prejavila sa typicka slovenska zavist.

Pytal som sa, ci tu je niekto, kto u nich objednaval. Vysvitlo, ze jeden znamy odtial objednaval, tak sa skusim popytat aj jeho.

shigella

pravdupovediac, mna by si takymto portretom nepotesil, na tej stranke kuriatko vyzeraju dost hrozne, cisty amaterizmus bez naznaku umenia, ale ja som, co sa tyka vytvarneho umenia, pomerne narocna, nie bezny standard, ktory nerozozna kvalitu a ktoremu sa pacia plne pery a vykrutene riasy na obrazku a ktoremu staci, ze sa to aspon troska podoba fotke..

TrojityMirko

No videl som este pana, ktory robi realisticke portrety, s lupou, riadne, cele hodiny :D Ale pacia sa mi viac portrety, ktore vyzeraju kreslene. Nie az tak dokonalo. Ale keby som chcel obkreslit fotku a mat ju ako druhy original, preco nie.

Je taky problem to napisat sem? Web stranku nema? Nech aj ostatni mozu vediet.