Chripka

Príspevok v téme: Chripka
dony

Dobry den.
Chcel by som sa niekoho spytat ci ste mali podobny problem.Pred dvoma tyzdnami ma zacal boliet chrbat.
Minuly tyzden v pondelok sa pridali nohy , svaly aj klby.Uz sa pridala aj teplota a suchy kasel.
V sobotu vecer som bol na pohotovosti, mam problem sa v noci otocit z boku na chrbat, strasne ma boli cele telo.Rano sa neviem postavit z postele.Je to mozne ze by to bolo iba vsetko z chripky ? nebol som chori asi cca 6rokov.Na pohotovosti mi dali lieky od bolesti a povedali ze mam pohmliazdeny nerv v chrbte a mam to vsetko z toho.Poznate niekto ? dakujem

RNG

Ked je telo oslabene, vyuziju to mnohe mikroby , aby sa premnozili.
Teoria (Kochova) ze choroba je sposobena len jednym mikrobom je vyse 200 rokov stara a uz davno dokazana ako neplatna. Zialbohu lekari sa jej tvrdohlavo drzia.
Vonkajsie bakterie , virusy a ine napadnu telo a nase vnutorne virusy, ktory kazdi prakticky mame hromady(herpes, HSV1, HSV2, CMV, VZV, EBV, HPV )sa pekne pridaju a pripadne aj ine v tele, ktorymi sme boli normalne schopni odolavat.
Takze to je skutocny obraz choroby, nie jednotliva bakteria alebo virus.

neva

Samozrejme môže to byť všetko z chrípky, len je trochu čudný ten dlhý nástup choroby - pred 2 týždňami Ťa začal bolieť chrbát ...
www.zdravie.sk