Chudnutie so syrom tofu

Príspevok v téme: Chudnutie so syrom tofu
aniethka1234

ahojte chcela by som sa spytat aky vplyv ma syr tofu pri diete a kolko ho mozem denne zjest? vcera som napriklad zjedla 2 balenia lahodkoveho tofu so salatom a zasytilo ma to na strasne dlhu dobu obed bol o dvanastej a o pol siedmej vecer som do seba este natlacila papriku nech nejdem spat s prazdnym zaludkom....

dakujem za vase nazory, rady postrehy

aniethka1234

aha tak dakujem za info a asi zacnem radsej jest maso... moj znamy mi povedal ze ak chcem schudnut tak mam prijimat viacej bielkovin a hlavne zeleninu no a kedze si neviem predstavit jest nonstop maso tak som to chcela uhrat s tofu... mam 28 rokov ale nikdy som nedrzala diety len teraz za posledne dva roky sa to na mna nejak moc nalepilo a neviem ako zhodit prebytocne kila :( tak uz skusam asi aj nemozne :(

ina prezyvka

tofu jedavam, asi dve balenia za tyzden, radsej mam kuracie prsia :) tam je viac bielkovin a menej tukov a cukrov ako v tofu.. ale kludne si mozes dat

Dadula56

mnam, mnam soja...
www.vladozlatos.com

Radsej maso. A mimochodom, natlacit sa dvoma baleniami hocicoho nie je zdrave, pretoze telo potrebuje male davky a pravidelne.

aniethka1234

preco z dvoch tofu neschudnem??? a kolko tofu denne mozem alebo ho mam vynechat a jest radsej maso so zeleninou namiesto tofu so zeleninou? myslela som ze tofu je zdravsie :(

prosim o radu :(