Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odber krvi

lasiolickami

ahojte, čo tu vmyšlate? ked sa pichnete ihlou do prsta tak boli?
sak myslim že je to dobra alternativa, pokial ho nestlaca o dusu.nechcu s toho vydolovat, plno.

lonely

aj ja to neznasam...ale da sa to prezit,sestricka ti silno chyti prst,pichne a krv uz vymacka do skumavky.ja sa vzdy otocim a ked ma pichne tak zvriesknem:)neviem si na to zvyknut aj ked mi krv brali uz odvsadial kde sa len da,vratane nohy,tak radsej to ako z prsta:)

TinaM

No ja osobne som mala s odberom krvi dost problem- zbavila som sa ho asi az pri operacii, ked som bola 2 dni na infuzkach a krv mi brali skoro po pol litri :D (samozrejme prehanam). Ja osobne som uprednostnovala odber z ruky, z prsta som mala asi najmenej rada. Ale je to cele o psychike. Nie je to nevydrzatelna bolest, vobec nie. Napi sa vela vody, uvolni sa a hovor si, aka si uz velka a silna a ze jeden odber ti predsa nemoze nic urobit :)

hejter

Ale nie, podľa mňa to ani skoro neucítiš. Mňe aj keď minule brali viacej krvi a mal som tú ihlu dosť dlho v žile, nerobilo mi to problém vydržať a neni to podľa mňa nič strašné. Osobne netrpím nevoľnosťou po odbere alebo niečo také. Všetci to znášame inak, ale ako som vravel, z toho netreba mať najmenšie obavy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odber krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk