Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky mate nazor na znacku oblecenia TELLY WEJL

Iba Katka

Sem tam tam zájdem, občas tam majú rifle po 10 eur, posledné mi vydržali pomerne dlho. Okrem toho, mám odtiaľ kabelku už tiež dobrého pol roka má a vyzerá ako nová. :)

Lulita

trendove veci, ale asi tak 50% handry, maju pekne zimne bundy, chcela som jednu cukrikovo ruzovu, ale vypredali mi ju uz, tak nic...aj bizu maju peknu

haloaloha

ja mam rada tuto znacku lebo maju xxs veci a mne len taketo cisla vyhovuju :D xs xxs :D hh :P ale kvalitu by som porovnala k new yorkeru ci terranove...nic extra ale zatial som tam reklamovat nebola vsetky veci drzia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky mate nazor na znacku oblecenia TELLY WEJL - Fórum - ZDRAVIE.sk