Nepotrebny nick na pokec

Lulita

obchodovanie s nickmi? to tu este nebolo :))

9 litrov vody? fuha, bala by som sa , ze sa utopim, to je masaker, urcite nejaka porucha

lost

ja skor nechapem ako pes vydrzi aj 16 hodin :D
a plus co je dolezite, s vedomim ze ak to urobi hoci aj na matrac do postele, tak sa nic nestane :D
to je fascinujuce :P
(i ked moj ma rekord zatial tusim ze 13 ci 14 hodin, nie az 16 :) i ked mozno by vydrzal..)

Blondula

1 liter...to ja naraz vycuram :D ale zaujimave je,ze ked som zaneprazdnena,tak vobec nemusim ist na wecko.teda mozem,ale moj mechur je uz tak nauceny,ze vydrzim dlho....

lost

no ja ked som mal flasu vody na PC stole, denne som ju naplnil aj 3x, tj 6Litrov..
odkedy tu mam bordel, tj. niet miesta na flasu a musim ist po pohar, tak to padlo na polovicu asi :D
i ked mne hovoria " pi pi pi " .. a ja pijem.. podla mna 2-3L denne, a kazdy trepe ze "apson 2L vypi" ja neviem co si ti ludia na hlavu, ale 2L dam aj keby som spal :D by som inhaloval vlhkost z ovzdusia :D
nechapem ako moze niekomu stacit pod 1 Liter..
tiez som mal podozrenie ze mam cukrovku, ale to by ma uz asi zabilo :D
ale pre mna je to WIN-WIN, ak by ma to nezabilo, zlomil by som mytus ze flegmatizmus uzdravuje :D

Blondula

a to sa da upravit liekmi ci jak ?? lebo ja si neviem predstavit,ze z tolko prijmu tekutin zacnem horko tazko pit len 2 l :D pri tom merani,2 tyzdne som si merala kolko vypijem,som si davala 2 dni pozor a vypila som len necelych 6,5 litra a citila som sa ako dehydrovana....

t p c h

blondula, pozor, ZIADNA CUKROVKA!!
diabetes mellitus-cukrovka
diabetes insipidus-porucha sekrecie antidiuretickeho hormony
SU TO DVE UPLNE ODLISNE OCHORENIA

Blondula

no veru az tolko :-( ale to uz od nepamäti ! to potom bude robit vsetky vysetrenia co vtedy.no som sama zvedava,kedze u nas nejak zistena cukrovka nie je u nikoho v rodine.
lost....to si ma vobec nepostesil,dufam,ze niekto mi ten nick da :D

lost

kabel

nie, ale pri registracii sa clovek moze pomylit, preto je 1x povolene zmenit to ;)

a nic nepredam, mozno to budem potrebovat v buducnosti :P