Psychicke zrutenie..

Príspevok v téme: Psychicke zrutenie..
Msaska

neviem ako sa vzchopit.. vsetko sa mi ruca. vela ludi je na tom horsie..ale ja nezvladam ani toto.. som v 3 rocniku na vs.. a neviem sa donutit pisat bakalarsku pracu, knihy mam, temu mam, teoreticka cast mala byt odovzdana uz v oktobri pretoze profesorka je velmi zaneprazdnena..neviem co by som tam pisala, nevyznam sa v knihach ktore som vlastne mala cele tri roky stale v ramci odboru.. potom sa mi ruca niekolkorocny vztah, nedokazem mu uz verit, stale ma sklame a tvari sa ze vlastne nic sa nestalo. zas to skoncilo tak ze som mu nestala ani za odpoved a radsej asi travi svoj cas niekde s kamosmi / kamoskami. aby toho nebolo malo, stari rodicia su velmi chori. Kvoli skole som musela nedospelo nechat brigadu, ktora bola psychicky narocna ale na peniaze super. Neviem s cim zacat, ked psychicky sa na nic necitim, nikam nechodim len cely tyzden do skoly pretoze taky rozvrh roztahany asi nik nema ako ja.

Dadula56

Tak sa jej rovno ozvi, ked tvrdis, ze ta mozno s tym niekam posle, tak budes hned vediet, ci budes musiet opakovat rocnik a tym padom mas na to este rok alebo mas na sebe zamakat.

Msaska

nov ed to ze je veducou katedry ma toho vela, a mohla som to robit v lete priebezne posielat a v oktobri hotove..
lenze ja som robila a teraz nemam nic..ani peniaze ani bc..:(
musim zacat..ja viem ..len pomedzi vsetko to je tak tazke chytti a odradzuje ma to ze je uz velmi kratky cas na to vsetko..a spolziacke povedala ked jej to pred 2 tyzdnami poslala ze neskoro sa ozyva

Dadula56

Ja som robila aj vyskum (dotaznikovy prieskum a porovnavanie s teoriou, zavery, vysvetlenia preco je to tak, odporucania) a na bakalarku sme mali jeden semester, mohli sme ju samozrejme robit aj skor, ale nikto by sa o to aj tak nezaujimal, kedze konzultanti su vytazeni sami sebou, diplomovkami, pripadne maju na haku cele konzultacie. Literaturu som mala spracovanu uz skor, ale v podstate 80 % bakalarky som robila az niekedy ku koncu februara do konca aprila, najakcnejsie v marci. Tym chcem povedat, ze nase skolstvo je take, ake je a da sa to napisat rychlo, ak clovek vie, co ide pisat a ma ponatia o problematike. Takze hlavne zacni, pretoze to, ze o tom len rozmyslas ta este viac nervuje a posuva blizsie k tomu, ze s tym celym nakoniec seknes.

uf-uf

prečo robís v bakalarke vyskum? ja som bola s bakalarkou na to presne ako ty. aj odklad som mala a nakonec som to nejak zbuchala. a teraz sa trapim s diplomovkou. bez motivacie. dopredu ma zenie len vidina, nech uz mam po tom. a potom nech sa deje co sa ma. :)

Msaska

nemam 300 eur na napisanie dakomu, a ked uz mam knihy a musim robit aj vyskum.. mala by som to zvladnut..len nvm najst silu pustit do tho ked stale neco deje.. :(
nemozem nechat na buduci rok.. chodila som s mojou sestrou studovali sme spolu.. skoncila pre nezvladnuty prenasany predmet , smola.. ucila viac nez ja a toto stalo a mozno aj preto sa teraz sama nvm odrazit..
este je februar..och ale polka takze..t y si stihol aj s vyskuomom ci asi nie vsade vyskumy sa robia..:(

jojoXXX

Mala si toho veľa na krku uviazaneho a asi si si nevsimla ze 3 rocnik bude o niecom inom , ja som zacal s bakalarkou v marci a toto by som uz viac nechcel zazit
Mas vpodstate 3 moznolsti:
1. Nechas si ju napisat
2. Pustis sa do toho (mozne riziko zmagorenia.)
3. Nechas si to na dalsi rok

Msaska

to je to ze sa nedokazem na tu bc nakopnut.. panikarim uz len z toho ako ma posle do riti profka s tym ze teraz na to nema cas lebo to uz davno malo byt napisane, doma sa na to nemozem sustredit obcas je tu dusno, stale musim pozerat ze ci nahodou mi nenapise ten moj..:( vlastne uz nie moj... a starki potrebuju pomoc..takze behacky a ked uz nejak skusim tak som tak na dne ze dalsi den na to kaslem..ale mam chut uplne na to vykaslat.. mam pocit ze vsetko ide dolu vodou..nic uz nie je dobre na tomto svete..

to mi je luto.. co sa ti stalo.. :(

Msaska

to je to ze sa nedokazem na tu bc nakopnut.. panikarim uz len z toho ako ma posle do riti profka s tym ze teraz na to nema cas lebo to uz davno malo byt napisane, doma sa na to nemozem sustredit obcas je tu dusno, stale musim pozerat ze ci nahodou mi nenapise ten moj..:( vlastne uz nie moj... a starki potrebuju pomoc..takze behacky a ked uz nejak skusim tak som tak na dne ze dalsi den na to kaslem..ale mam chut uplne na to vykaslat.. mam pocit ze vsetko ide dolu vodou..nic uz nie je dobre na tomto svete..

to mi je luto.. co sa ti stalo.. :(

cindy35

no ak mozem poradit tak sa sustred na skolu a ked ju dokoncis, budes mat kopu casu na pracu a brigady.
nedaj sa, vela ludi je na tom zle, mna vcera snubenec poslal do p-cka, vraj nie je so mnou stastny.. a co mam teraz skocit z mosta? naschval budem silna