Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BB cream nude magique L'oreal

Calypso

Pripojím sa k názorom, keďže som vzorku z Evy otestovala cez víkend. Mne sa presne hodil odtieň zo vzorky, lebo mám tmavšiu pleť. Na make-upy som dosť náročná, ale musím povedať, že tento BB cream magic ma príjemne prekvapil. Jemná biela emulzia sa na pleti o pár sekúnd zmenila presne na môj odtieň pleti. Dokonca mi pripadal ako jemný samoopaľovací krém,. lebo pleť bola rozžiarená a dokonca aj krytie bolo v pohode. Určite si tento kozmetický zázrak kúpim. Na letné počasie bude úplne ako stvorený, keď nie je potrebné vrstvenie make-upu, ale myslím si, že ak si ho kúpim, bude ho používať veľmi často. Má naozaj výbornú a jemne zmatňujúcu konzistenciu. Tento výrobok má u mňa veľké + ! Odporúčam každej žene, ktorá sa večne trápi nad výberom správneho odtieňu make-upu pre svoju pleť! :-) Dúfam, že som pomohla... Pekný deň žienky

dazdovka666

Mne sa tiez celkom paci, ale ako vsetky bb kremy je na mna slaby, musim poden dat aj krem, cize ho vlastne pouzivam ako obycajny makeup... To asi nie je cielom bb kremov, co? :)

sona30

Ahoj, presne aj ja som ho vyskusala z emmy a fakt je super. mne sa hodi aj ten odtien a KONECNE bb cream, ktory nie je mastny!! ostatne boli otrasne, mastne, taka maska na ksichte, ze az. tento je super. dokonca aj manzel mi povedal, ze ziarim. hahaha takze odporucam, najdi si spravny odtien a chod do toho. :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.