Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zufala, stratena v bludnom kruhu

Príspevok v téme: Zufala, stratena v bludnom kruhu
amella

Som nestastna v mojom sucastnom vztahu mam problemy. Moj partner ma nepocuva ja sa snazim aby bolo vsetko dobre aby sme boli stastni ale on mi asi nedokaze dat to co ja potrebujem, mozno som tak velmi narocna. Chyba mi laska, romantika a take tieto veci hovorim mu to stale stale stale dookola ale vobec nic sa nemeni ziadne kompromisy nic ako keby som nic nehovorila. No po novom ked mu poviem co mi chyba je normalne agresivny, zacne kricat minule ma dokonca pritlacil o postel to nikdy doteraz neurobil. Chcela by som po sexe trocha nehy nemusi to byt stale ale ja to nedostavam ani obcas, je normalne ze chce odomna sex ked mi nie je dobre?
Kvoli tomuto vztahu som stratila vsetko nemam sa komu ani vyrozpravat preto pisem sem z cisteho zufalstva. Som v tomto bludnom kruhu a pochopila som ze to nikdy nebude dobre velmi ho lubim napriek vsetkemu ale uz nechcem byt nestastna. Neviem ako z toho vyjst poradte mi prosim.

Sisa22

Dievca rychlo prec od tohto egoistu sebeckeho. Dobre ti radim , zazila som to iba strata casu. A bude to len horsie. Nepije nahodou ?

Leela333

Áno, je to tvoja chyba, prečo vidíš len to zlé na vašom vzťahu? Veď on ťa musí strašne ľúbiť, keď je k tebe agresívny! To je totiž prejav lásky a nie nejaké túlenie sa!

Je mi jasné, že tebe otvorí oči, až keď riadne padneš na hubu a doplatíš na to, že mu tak naivne hltáš každý kec, čo zo seba vypustí. A viem to preto, lebo sa to stalo aj mne. Budem len dúfať, že sa to stane skôr, než budete mať voči sebe nejaké väčšie záväzky, nedajbože deti alebo skôr, než ti nejak vážnejšie ublíži.

alibi

vztah kde jeden nie je schopny urobit ziadny ustupok pre druheho jednoducho Z LASKY je uplny nezmysel. tvoj partner je extremny egoista a casom to bude len horsie a horsie az skoncis na psychiatrii... neviem na co cakas. novy clovek z neho nikdy nebude. mozno sa ti zda rozchod ako hrozna volba, vidis cestu plnu bolesti, ktora ta po rozchode caka.. ale to potrva len kratku dobu. potom sa budes citit oslobodena a stastna. bolest je docasna... ziskane vitazstvo je vecne.

Radka33

AHOJ AMELLA,
zameriavam sa na psychoterapiu, aj na rozbory pricin problemov vo vztahoch. Ak chces ist touto cestou, napis mi na mail radka.kovacova@gmail.com aj s opisom problemu a pozriem sa na pricinu tvojho nestastia./dufam nevadi tykanie/.

amella

zas som mu vravela ze je to zle povedal mi ze mu ublizujem ze mi dava tak ako najviac vie ze viac to uz nedokaze ze vidim iba to zle co ma v podstate pravdu lebo ked mi s niecim ublizi neviem vtedy vnimat to dobre alebo ho zato este aj pochvalit
tiez vravel ze muzi miluju inak ako zeny ze on nema taku potrebu tulit sa ku mne a pod. Myslite si ze naozaj je to tak?

chlap12321

Ked sa uz teraz sprava k tebe takto, tak ako si myslis, ze sa bude spravat o par rokov? A nedajboze ak s nim budes mat deti? Mne keby manzelka povedala, ze niekam nechce, aby som isiel alebo aby som nieco urobil, tak ju posluchnem, lebo ju mam tak rad, ze som rad, ked jej mozem urobit radost - potom ju urobi aj ona mne, ked budem potrebovat a bude mi na niecom zalezat. Sex je na dohode obidvoch, to znamena, ze ked ty nechces, tak ta bud presvedci nejakymi romantickymi vecami - vecera, kino, divadlo, kytica ruzi, vonavy kupel vo virivke, sviecky, vinko alebo ani tymto nepresvedci a nic nebude - nie si povinna to robit nasilu za ziadnych okolnosti a najma nie ked sa ti niecim vyhraza - ak na toto pristupis, stracas hrdost a si v jeho ociach handra.
Skus si najst ineho romantickeho starostliveho chalana - nezasluzi si ta tento sucasny...

TinaM

ja som tiez pochopile, ze tato "trapna" vecicka ma v sebe tiez kus pravdy: "kvoli pravej laske nikdy neplaces" resp. "muz, ktory ta miluje, ti nikdy neda dovod plakat" (okrem slz stastia :)

mina169

čo je láska? najkrajšie a najvýstižnejšie to nájdeš napísané v Biblii, 1.Korinťanom 13:4-7
ale ja sa riadim tiež: láska je radosť,ak sa prestaneš smiať -utekaj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zufala, stratena v bludnom kruhu - Fórum - ZDRAVIE.sk