Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

konvalinka19

Sejla - tak toto si uplne presne vystihla !!!!
"vtipných, flegmatikov a introvertov - introvertov so sebavedomým, tj. tajomných mužov, nie ustráchaných chlapcov" ....

Sejla

lost, ani nie vychovať, ale dá sa jedna vec - každý človek má trochu iný postoj k rôznym ľuďom. Žena sa môže správať tak, aby ju jej partner rešpektoval a podľa toho sa aj správal vo vzťahu.

Sejla

keď sa tak zamyslím tak ešte ma napadlo že by nemusel skákať do rečí, nemal by tlačiť kaleráby už len z princípu, rozanalyzovávať náš vzťah, nemal by podozrievať a úplne najhoršia vlastnosť je žiarlivosť! No proste mal by byť opak môjho ex.

Sejla

vtipných, flegmatikov a introvertov - introvertov so sebavedomým, tj tajomných mužov, nie ustráchaných chlapcov :D
Extrovert bol môj ex, stále mu to mlelo, superzaujímavé dlhočizné príbehy, zážitky, niektoré som počula zopár krát, stále stredobodom pozornosti, bože jak som rada že to už nemusím počúvať!!!