Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

Neo Ned

Čo to je tá charizma? To je nejaká aura výnimočnosti pre daného človeka... To je niečo vrodené a dané do veľkej miery alebo dá sa to získať?

mango.tree

mimulus, ciastocne mas pravdu, ale len ciastocne. zamilovat sa totiz da len do niekoho, kto nas sexualne alebo inak pritahuje, takze ja sa iste nemozem do frajera trtka z posilovne, co sa sprava ako zly chlapec a seka frajera, lebo su pre mna absolutne asexualni

a tiez som sa raz aj do jedneho charizmatickeho, ale neprehliadla som jeho velku chybu, ze je zenaty :D atd. da sa pokracovat. preto su pre mna niecim nepochopitelnym tyrane zeny atd. lebo nemozem lubit niekoho kto sa sprava ako kkt a kto to dokaze, tak sam je prazdny

Mimulus

Aj ja som vždy sníval o nefajčiarke, ktorá nepije, o tom ako sa budeme spolu rozprávať o spoločných záujmoch ale zamiloval som sa :)

chlap12321

Sejla - nie takto som to myslel, len ze baby by sa mali pozriet trochu na seba a zvazit si vsetky za a proti a az potom si vyberat chalana. Jasne ze kazdy chce mat partnera co najkrajsieho, ale treba si zvazit, ze ked je ten chalan az prilis krasny a pritazlivy, ci to v buducnosti nebude problem v kazdodennom rutinom zivote. Vy fungujete skor na city a prave tie by ste si mali u chalana vsimat ako prve, lebo su pre vas najpodstatnejsie a nie az tak vyzor.