Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne

Príspevok v téme: Akne
WERON666

VEdel by mi niekto poradit, kto to má odskušane co pomoze na cervene pupienky?? vzdy sa mi robia na cele a aj pomimo..a ked aj zmiznu chvilu sa tesim z pekne jtvare a zasa o 5 dní nove..:( ked sa ich dotknem bolia preto ich nechcem nasilu tlacit...vedel by mi niekto poradit? :(( ako rychlejsie odstranim a nech sa mi tolko nerobia? Dakujem

system

lolypop: presneee, to moja starka mi vravela ze mam jest surove drozdie, to je tiez kvasinky ci co ze to pomaha :D ze ona to jedla ked bola mlada a jej to pomohlo :D asi na tom nieco bude :D aj som to niekedy skusal ale dlho ma to nedrzalo lebo je to hnusne :D

lolypop

S prepáčením hovno krémy..ja som bral zinkovú masť a nepomohla 4 mesiace..troška tam bola zmena ale nič extra.Kúp si v lekárni PANGAMIN to sú kvasne tabletky..pred "pár" rokmi sa robievali polievky z kvasnic pre pubertiakov a tie pomáhali :)

system

dianaaa: zakoncenie tvojho prispevku " kontaktujte ma emailom" vo mne vzbudzuje pocit ze si nieco ako avon lady a chces sa na ludoch ako WERON nabalit. ak by to tak nebolo napisala by si tu rovno nazov kremu aby si ho dotycny kupil z hocikadial nie emailom prave od teba, resp. " tvojej kamosky "
----

k veci: riadne skoc za koznou, ona by ti mala pomoct, alebo ak si uz bol tak skus ist za druhou nejakou. pripadne si kup cistiacu vodu ja pouzivam odbiodermi ale pobiem ti rovno ze nejake zazraky nevidim a je fest draha. vysolil som za tu kozmetiku cez 40 € pouzivam ju ale rozdiely nevidim. aspon viem ze to cisti plet a chyba bude mozno v stravovani alebo hladat problem inde.

Kindervajkoo

Jednoznačne urinoterapia... Niekomu je to možno hnusné,aj mne olo a riadne... Ale oplatí sa :) ono to toitž obsahuje hormóny,tuky a dezinfekčné látky,čiže hydratuje,vyživuje,čistí a dezinfikuje... Kdo nevyskúšal neuverí...

A to to nestojí ani cent... Preto ho tak veľa lekárov odmieta... Najlepšie je si ho odobrať od tretej ráno do siedmej ráno,pretože vtedy sa tam ukladajú potrebné látky... Potieraj sa ním ako často to len ide,ale nezabúdaj že musí ostať sterilný...

Názory fuuuj a bohviečo sú odveci,keď je človek zúfalý,skúsi aj toto ;)

Sonkaaa

Mne velmi pomaha konopny krem na akne od ceskej firmy cutishelp.ja pouzivam nocny,ale v ponuke maju aj denny,daju sa kupit v lekarni.

dianaaa

mam rovnaky problem a vacsina kozmetickch pripravkov z obchodov mi neucinkuje. nedavno mi kamaratka odporucila velmi zaujimavu zmes cistiacich produktov aj s kremami a priznam sa ze taku hladku plet som nemala uz davno a staci ak si to necham posobit len na noc. objednavala som si to z internetu za vemli prijatelnu cenu a pre blizsie informacie ma kontaktujte na maily:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.