Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, prekazalo by vam, ak ...

SebastianSeb

ono ked tak teraz rozmyslam nad tym, to nie je az take najhorsie. priatelka zrejme nema az taky apetit, ale ked je v tom, ze ma chut tak mi dovoli robit vselico aj sa hrat so zadockom a to hociktora nedovoli. takze skor by som to videl v libide. nemaju ho vsetci rovnake.

SebastianSeb

oral a pod. nema problem spravit, ani rukou, praveze toho mame viac nez dost, co ma ale stale nebavi, lebo radsej by som to nahradil za sex, kedze toho je pomenej :) a jasne vzdy ma urobi, ale mna netreba dorabat kedze som aj vtedy ked nechcem :D dorabam uz len ja ju :P . je mozne ze az taky vztah k sexu nema a nepotrebuje to tak ako ja.

Lulita

Blondula - asi velmi akcna nebude, ktovie, ci mu niekedy urobi oral, aj taky zaver by mohol byt, ale u nho je ten problem, ze vtedy by to bolo asi do polovice sekundy, treba trenovat, ona to tak vyzera, ze uz rezignovala

Blondula

Lulita....to mi je jasne,ze netreba :D ale aj tak,sak ja som mojmu byvalemu priatelovi pri hrani sa s pipikom vela krat oddialila,alebo naopak,ked som chcela,aby uz bolo po tom priblizila :D on mal iste dotyky,ktore mu to oddialili a naopak,ked sa spravil do par sekund.... ale on bol teda iny zrebec :D on by zase sexoval od rana do vecera :D jemu to stalo furt ....

Blondula

stale pises,ze TY ju dorobis....ona teba tiez nejak inak robi ,ci len caka na to ze ju urobis ustami,lahne na druhu stranu a spi :D

Lulita

mna druhe kolo nebavi, teda hned po sexe, ale tak ja s mojim partnerom nemam problem, ze by ma nestihol uspokojit pri sexe, ked mame tak tak, ze rano sex a potom vecer sex, ale za sebou to nie

SebastianSeb

chcem sa este spytat. robite aj druhe/tretie kolo? neopadne z vas vzrusenie, pokym cakate, ze partner bude opat schopny pokracovat(napr. po pol hodke)? resp. co vas vedie k tym dalsim kolam? ako som uz pisal, my dalsie kolo/a nedavame. kedze som taky rychly, tak ja potom dorobim partnerku rukou/ustami a to je vsetko(ked jej navrhnem dalsie kolo, tak mi povie: teraz nie laska alebo uvidime, co uvidime znamena nie v jej pripade :)). priatelke staci asi jeden orgazmus(aj ked sa niekedy len robime - bez sexu, tak ju spravim a navrhnem jej, ze spravim ju este raz, to vacsinou uz nechce, ale sem tam sa podvoli, nie casto)

SebastianSeb

ale tak zas nie som neviniatko, to si nemysli, viem ponadavat a aj pohadat sa a aj rozculit niekoho :), a nepatrim ani medzi gentlemanov, ale to by som rad zlepsil, to si zeny cenia :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby, prekazalo by vam, ak ... - Fórum - ZDRAVIE.sk