Baby, prekazalo by vam, ak ...

Dadula56

Pri drvivej vacsine parov ma muz orgazmus rychlejsie a zena casto ani orgazmus vaginalnym stykom nedosiahne. To len okolo 30 % zien je toho vobec schopnych. Takze nie, zenam to vacsinou nevadi, pretoze by potom ani velmi sex nemali, keby im slo len o vaginalne orgazmy.Cize chyba vasho zleho sexu bude inde. Podla mojho nazoru na oboch stranach, pretoze sa zrejme ani jeden nechcete velmi prisposobovat potrebam druheho. Zakladom dobreho sexu je otvorena komunikacia. Ty by si mohol skusit napr, masturbovat, pripadne by ste mohli najprv mat oralny sex alebo rukou, kdy by si mal prvy orgazmus a potom mozte mat samotny sex. Ak teda priatelka nechce viac stykov za sebou...aj ked nechapem preco to nechce. To by si mal zistit v prvom rade. Pretoze mate mozno uplne ine potreby v oblasti sexu a to ti nebudem klamat-taky vztah velmi dobre fungovat nebude, pretoze tam bude z tvojej strany frustracia a z jej strany len podrazdenost, ze od nej pytas sex.

SebastianSeb

tak ked sme spolu zacali byvat, tak sme vlastne zmenili aj prostredie. Ked som mal auto, tak som jej navrhoval, zeby sme mohli nieco v aute vyskusat(aspon ruku/oral), ale ani to sme nemali, zevraj nechce aby nas niekto nacapal a aby mala problemy. Mal som aj take strelene navrhy ako v kabinke v obchode, ale to len oral(sex nie, neberie HAK). Vies, ja by som aj zaplatil a pozval do nejakeho hotelu wellnes, lenze sa obavam ze co by bolo z toho. vyhodim prachy zato a bude to ako doma, ze 2x si to dame? priatelka mava migreny, tak viem, ze ked ju boli hlava, tak je to naozaj. Kedysi v zaciatkoch si davala aj tangace pre mna a teraz ani to uz. Vsak ani ja nie som ako na zaciatku, ale mam o nu zaujem a mozno aj vacsi. Ci aj ona o mna, neviem. Hovori, ze ju vzrusujem, ale co je na tom pravdy.

Maoam

Sebastian, prepac za uprimnost: nebavi ju to s tebou, mozno uz aj rezignovala,a k v minulosti boli voci nej vycitky,o to viac

tu pomoze len jedine - pokus o zachranu vztahu typom priama rec, pokojne ale otvorene, jedna strana musi vypocut druhu bez skakania do reci a musia obaja chciet

a potom - ak to prve klapne, to bude chciet zmenu, zacat nanovo, bez vycitiek, castejsi trening atd

ako zena ti poviem ale jedno: ak ma zena v sebe EMOCNY blok (zranenie v minulosti, ci uz slovne alebo ine, neustale vycitky atd), tak najprv musis odstranit ten.....

a to sa da iba zmenou pristupu, VYJASNENIM si problemu - prip. ospravedlnenim a potom mozete zacat nanovo....

proste sa k tomu postav ako chlap a ak o nu stojis, tak jej to daj najavo, musite to poriesit cim skor, inak vztah postupne odumrie a bude si hladat ineho

Lulu2011

kolko mate rokov a ako dlho ste spolu? tak by som povedala urcite, kazdy z vas musi na sebe popracovat, na jednej strane jej vadi, ze si rychly, ale ked sa hraje na bolehlavku, tak vlastne nemas ako na sebe popracovat, na druhej strane mohla rezignovat, tým, ze sex trva ako u holubov, ja by som jej na tvojom mieste navrhla, ze nech vyskusate apson kazdy druhy den s tym, ze sa posnazis, popripade skuste zmenit na vikend miesto, to tiez robi strasne vela vo vztahu, teda ak sa da ju vezmi hoc aj do nejakej ubytovne v peknom prostredi

SebastianSeb

no ten 1x do tyzdna, to sa teraz zlepsilo, pretoze sme spolu zacali byvat. niekedy to bolo 1-2x do mesiaca alebo aj cely mesiac to nebolo. ale to aj preto, ze sme sa vydali cez vikendy a nemali sme priestor, tak sme vacsinou len rukou sa spravili, je to menej napadnejsie:). ked sme zacali byvat spolu, tak som vkladal nadej ze to bude castejsie. asi prvych 5 tyzdnov som bol zaneprazdneny tak az tolko casu nebolo. ale potom uz aj hej. my sme sa velakrat hadali aj o tom, a vzdy mi povedala, ze jej to vycitam. Hmm tak skym so sa mal o tom porozpravat? Ona sa obhajuje tym, ze uz nie sme v zaciatkoch(ta vasen, to nepoznane), lebo ja jej vzdy prizvukujem, ze kamarat co ma s priatelkou vztah asi rok a pol spolu spavaju castejsie ako my(niekedy aj 2x za den ak chcu, to my sme nikdy nemali mozno najviac raz). Lenze my sme ani toho sexu nemali ani v zaciatkoch tolko, lebo nebolo moznosti. a prave teraz mame prilezitosti aj 2x denne a nic z toho. Pravdu povediac, mna uz robenie rukami a ustami az tak nebavi. Vsak sex je krajsi a lepsi. A stale dobiedzat a skusat nieco na nu, nie je bohvieco. Ved nie sme este stari, ktori maju tolko povinnosti, ze nevedia, kde im hlava stoji, nevychovavame deti. To podla mna aj manzelia maju niekedy viacej sex ako my. Treba si uzivat, pokial to ide. Raz mi ale partnerka povedala, ked sme sa hadali, ze jej to prekaza, ze som kratky. No lenze s jej pomocou a nie az takym zaujmom o sex, neviem ci sa to nejak napravi.

SebastianSeb

hm popracovat, to kazdy radi. ale ako? ja by som chcel aj castejsi sex, aby som nebol vzdy taky nadrzany, alebo aj viac kol, lenze priatelka nato nejak nie je. Vacsinou iniciujem ja sex a aj ho viacej ziadam. No ale za ten 1x tyzdenne sa moc popracovat veru ani neda. Sme uz spolu niekolko rokov, a ten sex je vzdy na tom istom. vacsinou iniciujem ja a je kratko. priatelka aj ked je silno nadrzana(nestava sa to casto) chce radsej urobit rukou alebo ustami no a tym padom nemame sex, a potom dorobi ona mna rukou alebo ustami.