Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mávate pocity mdloby?

Príspevok v téme: Mávate pocity mdloby?
trubka

Mávate niekedy pocity mdloby? Dnes to na mňa prišlo v robote, trvalo to cca. hodinu, nie nonstop, tak v návaloch, neodpadla som, ale vypýtala som sa potom radšej domov, lebo som nedokázala fungovať, tu to prešlo. Už sa mi to stalo aj predtým, asi tak pred 4 mesiacmi. Z čoho to môže byť? Mám 33 rokov, raňajkovala som, pila som vodu, v miestnosti bol normálny vzduch, nedávno som absolvovala sériu vyšetrení kvôli závratom,ktoré momentálne nemám a všetko bolo ok. Poradíte mi? Dosť ma to vyplašilo a už sa vidím zajtra, že sa budem v robote sledovať, či to na mňa nepríde zasa. :(((

Blondula

Redrose...zaregistrovani maju vyhodu,ze maju "okienko" kde som prispel a mas lahsie hladanie :D ... teda aspon to tak bolo,stranka je vynovena,mozno sa to zmenilo...

trubka

asi nie, ked si meriam, mam stale normalny, jedine, ak by sa mi znizil prave v tej chvili, ale to väčšinou nemem tlakomer poblízku

Redrose

Takze modry su neregistrovani, zltí registrovani a cerveni regist.aj zverejnili mail. Uz som pochopila, stacilo vysvetlit nemusite si zo mna hned utahovat :)

trubka

aspoň som si trochu odpútala myšlienky, lebo už uvažujem nad tým, že ako bude zajtra v robote... veď snad ked ma klepne v triede pred detmi, tak ma tam nenechajú ležať :DD alebo by ma aspoň mohli prikryť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mávate pocity mdloby? - Fórum - ZDRAVIE.sk