Mávate pocity mdloby?

Príspevok v téme: Mávate pocity mdloby?
trubka

Mávate niekedy pocity mdloby? Dnes to na mňa prišlo v robote, trvalo to cca. hodinu, nie nonstop, tak v návaloch, neodpadla som, ale vypýtala som sa potom radšej domov, lebo som nedokázala fungovať, tu to prešlo. Už sa mi to stalo aj predtým, asi tak pred 4 mesiacmi. Z čoho to môže byť? Mám 33 rokov, raňajkovala som, pila som vodu, v miestnosti bol normálny vzduch, nedávno som absolvovala sériu vyšetrení kvôli závratom,ktoré momentálne nemám a všetko bolo ok. Poradíte mi? Dosť ma to vyplašilo a už sa vidím zajtra, že sa budem v robote sledovať, či to na mňa nepríde zasa. :(((

trubka

No mam z toho taký blbý pocit, odkedy mi bolo zle, už som brala aj magnézium, ale som z toho zjavne nervózna, asi som fakt trúbka

Lulu2011

trubka - moze a nemusi, ja som bola aj s tym, aj mi to napravili a neprestalo, kazdopadne sa nieco zrejme neprekrvuje ako ma, ja mam problemy s vnutornym uchom a jeho prekrvenim

Redrose

Ja mavam pocity mdlob ked mam prejst po moste, vtedy sa ani nedivam na vodu lebo mam pocit ze ma taha nadol. To sa snazim ked uz musim ist po moste co najrychlejsie ho prejst :D

doremi

moze to byt z prekyslenia organizmu, cize ak mas ph viac kysle, ako zasadite. skus zmenit stravu, vynechat nacas potraviny sposobujuce kyslost, napr. cukry a sacharidy, co najviac zeleniny, nesladkeho ovocia a tukov- maso, ryby, kokos.olej, sln. a tekv.semienka...malo by to prejst :)

trubka

Mávam stuhnutú aj krčnú chrbticu, chodím s tým na masáže 1x týždenne už asi mesiac, môže mať aj to nejakú súvislosť?

Lulu2011

trubka - hej, hej...aj ja mam pocit, ze som jedina na svete s takymi problemami, ale ver tomu, ze je nas vic, najma ak si das do google panick aporucha...tam ti najde chaty s ludmi, ktorí prezivaju to iste,,,tzv, nezaradeni...

trubka

No super...:( ináč ja v mojom okolí mám pocit, že nikto nemáva takéto pocity, ako mdloba, prípadne závraty, všetci sa tvária superzdravo, akurát sa tak možno sťažujú na žalúdok, alebo kramy, hlavu... takéto možno psychické veci mám asi iba ja... Môj muž tiež na mňa pozerá štýlom, že čo ti zasa je... aj sa potom dosť pozorujem...