Podvadza maminu?

Príspevok v téme: Podvadza maminu?
Dcerrrra

ahojte tatino mi omylom odoslal nieco,co mi ocividne nepatrilo...poslal narodeninove zelanie nejakemu dievcatu,ktore znelo teda dost intimne...ked som mu povedala,ze mi omylom nieco poslal ,poziadal ma nech mu dam na chvilu telefon a hned to vymazal... Ja som si to az vtedy zacala akosi uvedomovat a zostalo mi do teraz ZLE. On sa sprava velmi divne a ja citim tak neskutocny hnev,sok ale aj vaham,ci to predsalen len nedramatizujem..kiezby.. Neviem co mam robit,vsetko mi trieska v hlave,na nic ine sa nesustredim a hlavne nechcem ublizit mamine... Co mam vlastne spravit???

miirkkaa

Ahoj Dcera.
Takze... Skusim z ineho pohladu. Mam "milenca" alebo "priatela", ktory je zenaty a ma dve deti presne vo vasom veku.
Som od neho podstatne mladsia, vydata. Kazdy ma moze zavrhnut, ale chcem ti len napisat, ze keby k niecomu malo dojst, ver, ze tvoj otec vas neopusti. Budoval si cely zivot nieco, co istotne nebude chciet vymenit za mladu zenu.
Nam na to prisiel jeho syn, sme spolu rok, snoril v mobile. Nepovedal to nikomu, ani sestre, ani mame, ale otcovi to dal riadne pocitit.
Myslim si, ze by si nemala hovorit nikomu nic. Ale ukaz otcovi, ze o tom vies. Pomoze to.

nirv

Bratovi nič nehovor. Otec o tom s tebou hovoriť nebude. Mame...možno. Ešte môžeš skúsiť prist za otcom a opýtať sa ho, či ti to nechce vysvetliť.

chlap12321

Shigella - rozlisil som o com si pisala ty a o com iny.
Mam doma aj ja 18-rocne "dieta" - tretiaka na strednej a ver alebo nie, ale napriek dosiahnutiu 18 rokov mozes malokoho ihned automaticky povazovat za dospeleho schopneho sa samostatne vysporiadat s tymito problemami. Vek neznamena automaticky psychicku vyspelost rovnajucu sa dospelemu clovekovi. Viem si zivo predstavit, ako by reagovalo moje dieta na takuto situaciu a preto sa viem vzit do tejto.

shigella

chlap, kedze dcerrra ma 18 rokov, je dospela, tak jej netreba lepit na oci ruzove okuliare
navyse sa este vobec nevie, ci nejaka nevera prebehla, takze cela tema je len o hypotezach a teoriach

Dcerrrra

hm..ja len...ze tu istotu neviem ako nadobudnem...nedokazem si predstavit, ze by som sa ho priamo opytala ako to vlastne je.. a s bratom by sme sa mozno dokazali tak podporit..ale asi je este prilis mlady naozaj

chlap12321

Shigella - napr. tie reci o nakopani tatka, to co si pisala o babysittingu pre lavobocka, ze v nevere kludne ludia ziju - chapes, ze je to teraz pre nu cerstvy sok a bolo by dobre, kym to nepredycha, nepisat tu take veci. Mas nejaku empatiu v sebe? Asi podla toho co pises, ani nie...