Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy pri zaspávaní s dýchaním a búšením srdca po fyzickej aktivite

Príspevok v téme: Problémy pri zaspávaní s dýchaním a búšením srdca po fyzickej aktivite
Anton12

Dobrý deň,
mám 33 rokov, donedávna som nemal žiadne zdravotné problémy. Našiel som si sedavú prácu, začal do nej chodiť autom a pribral som asi 20kg, teraz mám pri výške 172cm a 85kg. Mám vyšší tlak, cca 135/90, už aj beriem lieky (Lokren).
Problém mám však iný: v lete som sa v jeden deň pri oprave domu dosť narobil. Večer pri zaspávaní som dostal triašku, ťažko sa mi dýchalo, búšilo mi srdce ako zvon, bolo mi zima. Po chvíli to prešlo, avšak nebolo to nič príjemné. Odvtedy sa mi stáva, že ak počas dňa vyviniem fyzickú aktivitu, pri ktorej sa zadychčím, tak mám v ten večer problém pri zaspávaní, precitám s pocitom nedostatku dychu a búšenia srdca. Niekedy dokonca i počas dňa mám mierny problém zhlboka sa nadýchnuť. Mám za sebou vyšetrenia pľúc, srdca, obličiek, všetko je v poriadku. Kamarát sa ma pýtal, či nemám panickú poruchu. Keď som si pozrel príznaky na webe, tak sa to celkom podobalo na moje popisované stavy. Poradí mi niekto čo by to mohlo byť? Ďakujem.

Redrose

Asi sa ti zhorsila kondicka, tym ze si pribral, posportovat by nezaskodilo. To je moj nazor ale mozno ti niekto poradi lepsie :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy pri zaspávaní s dýchaním a búšením srdca po fyzickej aktivite - Fórum - ZDRAVIE.sk