Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stojí mi váha

pipulienka

a mohla by som vediet kolko mas rokov.....musis vediet aj co mas jest aby si dodala telu vsetky vitaminy a mineraly a aby si si neublizila

pipulienka

ale ved ty mas dobru vahu na vysku 160 je 54 kg dobre......BMI je 21 a to je v norme......a kolko by si este chcela schudnut???? mozno mas len ochabnute svalstvo

Sandri

no raňajky jem stále bez toho by som ani nevyšla z domu
na ranajky si dám špaldovy chlieb so zeleninou, alebo praženicu,alebo jogurt s musli+banan na desiatu cottage cheese väcsinou, na obed masko morcacie alebo kuracie nejaka zelenina, olovrant jogurt, a na veceru mozzarelu s paradajkami,alebo tuniak
robím niekde chybu?

pipulienka

dolezite su ranajky tie nesmies vynechat ....ak tvoje telo nebude dostavat dlhsiu dobu vyvazenu davku zivin zacne mat problem.....najskor su postihnute jednotlive bunky co si ani nevsimnes ale neskor sa poskodenie rozsiri na skupinu buniek a tak mame bolesti hlavy,potenie,nedostatok energie,depresie a co spravime dame si nieco proti bolesti a uz je vec vyriesena

lucyfer

no a teraz ti poviem len toľko , začni pravideľne cvičiť , jedz zdravšie a do 17,00 a do troch mesiacov schudneš 100% cvičenie nemyslím tým 5 minút ráno ale poriadne hodinové cardio

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stojí mi váha - Fórum - ZDRAVIE.sk