Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Byt nedaleko rómov - kupili by ste?

Agnes999

Malokedy sa najdu slusni romovia, ale moze sa stat. U nas pred rokmi horny sused predal byt a nastahovala sa tam pocetna romska rodina. Doteraz si pamatam na susedu jak k nam s hrozou dobehla, oci vyplestene a referovala, ze sa tam nastahoval tlsty cigan s rodinou! Ale nakoniec sa z nich vykluli slusni ludia, nie su s nimi ziadne problemy. Co maju typicke ciganske je, ze ich byva fakt vela v jednom byte. Ale inak nerobia bordel ani krik, ich deti zdravia. Suseda im teraz rada varuje deti a s ciganovou zenou sa kamarati. No ale ako hovorim, toto je fakt vynimka.

cindy35

zalezi, kamaratka tak byvala a museli si vsetko zamykat, kociky, sanky, nic nesmeli nechat v brane

stari rodicia zase zili na Gemeri, v okoli plno Romov, ale slusnych, neda sa porovnat s Romami v mestach

ambrozia

Ja žijem v bytovke, susedov mám rómov a nemám s nimi problém. Sú čistotní a pracovití. Treba si pozisťovať v okolí toho bytu, akí sú tam ľudia.

katkahu

V ziadnom pripade nekupovat. Najprv sme byvali pri "spinavcoch" a bola to hroza, tak sme sa prestahovali.
Teraz byvaju pod nami akoze "slusni" ale je to rovnake. Chodia cisto obleceni, byt maju vysperkovany a cisty, ale ciganska natura sa nezmeni. Hluk, stale maju nejaky dovod na oslavu, nerobia, tak doobedu vyspavaju a zacinaju zit vecer. Vstavam do prace o 4,3O h. a oni este v noci o 2,OO h. su hore. Oni sa nerozpravaju, oni po sebe hulakaju, trieskaju dverami ... mohla by som rozpravat! Uz ani neviem, kedy som sa poriadne vyspala a je to o nervy a par rokov zo zivota.
Jednoznacne - "n e k u p o v a t

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Byt nedaleko rómov - kupili by ste? - Fórum - ZDRAVIE.sk