Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baktérie a kolená

Príspevok v téme: Baktérie a kolená
vladky

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať a budem rad za akúkoľvek radu pri nasledovnom probléme.
Bol som aktívny športovec, turistika, lezenie, bicykel. V roku 2003 som nemal problém ubehnúť desiatky kilometrov a cez 200 na bicykli.
Potom sa však začali u mňa - a aj terajšej manželky objavovať bolesti kolien. tieto bolesti sa prejavovali najmä pri došlape smerom dolu z kopca, resp. pri tvrdšej vibramovej obuvi kdekoľvek. dostavil sa najprv pocit škranania v kolene, potom pálenie a bolesť celého klbu, najma taká vnútorná bolest za jablčkom. potom opuch kolena a niekokoľko dňové bolesti. Mali sme takmer na vlas rovnake priznaky. Vibramy nahradili dobre odpružené tenisky (aj v Tatrách) a namiesto niekoľkych dni v tatrách na tvrdom žulovom povrchu sme vydržali aspoň jeden.
Neskôr - 2010 som zistil, že mam chronicku prostatitidu, vo vytercoh som mal prítomny Proteus mirabilis, enterokoky a e- coli. Vybral som X ATB, ktoré ani po niekoľkotýždňovej terapii nepomohli, výtery boli rovnaké, ale batérie boli prítomné na striedačku. Nakoniec som vyskúšal CITRICIDAL - prírodny liek z USA, a ten zabral, výtery boli zrazu OK. Stále ma však neopúšťa pocit plného brucha a slabšie močenie. Takže pijem vrbovku + klobu výživu na chrupavky. Od posledného výteru z trubice som na vyšetreni u urologa nebol.
Moja otázka je však iná.
S problémom som sa obrátil aj niekoľko krát na ortopédov a Sportclinic v Bratislave. (RTG ani MR nič nepreukázali). Až tu ma Dr. Grauzel upozornil na to, že musim vyliečiť urinalne infekty. Myslím, že toto postupne liečim.... ale, nepomáha to....
Dajú sa moje kolená zachrániť? Existuje nejaká metóda ako zistit čo sa stalo s kolenami?. Existuje možnosť odstránenia toho zapáleného tkaniva , alebo čokoľvek čím by sa koleno "opravilo"?
Kedže včera som sa prebehol asi 200 m a vrátil som sa s bolesťami v kolenách. Dnes pretrváva pocit pálenia... Ďakujem.

vladky

MR som obsolvoval, cakam na vysledky a porovnanie s predchadzajucou MR.
zial ani po 2 mesiacoch neustaleho jedenia doplnkov vyzivy na mazivo a klby sa nic nezmenilo k lepsiemu.
hned po ortopedii - Dr. Grauzel, zamierim na reumatologiu. tam uz asi skonstatuju co mi je jasne a liecba bude symptomaticka... stale dufam, ze nie.
prajem vsetkym s podobnymi problemami silnu volu a skore vyliecenie.

pia

vladky: neviem ci sa to da liecit, som na zaciatku ,,vysetrovania" moja reumatolo. mi minule zobrala krv na vsetko mozne borelie, chlamydie atd...jedno je ale iste mam vysoke velmi vysoke ASLO ale nevem ci to ma s tym suvis. Vraj mala aj ludi co maju aslo 2000 a ziadne bolesti kolien nemali...

Ivka 1

Vladky v prvom rade by som odporúčala nasledovnú kombináciu. Čaj Aloe Blossom Herbal Tea , začať čistým aloe vera gélom a Forever propolis v tabletách a Garlic Thyme a Kyselinou hyalurónovou v tabletách - eliminuje to zápalový proces v kolenných kĺboch , likviduj bakteriálnu nákazu a zároveň to eliminuje odieranie chrupaviek. Po mesiaci pokračovať Forever Freedom a kyselina hyalurónová - to bude potrebné aspoň tri mesiace ale výsledok sa určite dostaví. Zvonku aplikovať MSM gél.Neboj dá sa to všetko do poriadku ale chce to čas.Bohužiaľ nie si prvý a ani posledný s takýmito zdravotnými ťažkosťami, tak nevešaj hlavu :)

vladky

pia - rozumiem. citim to rovnako. najma vie cloveka zlomit to, ze v minulosti to islo, a zrazu bez toho zeby sa nieco viditelne pokazilo tie kolena prestali sluzit, da sa vas problem liecit?
dufam ze ano, a zelam skory navrat do hor.

Dad0

vladky - na kolena, chrupavky, vaziva, slachy, svalstvo, cievy, nervovy system- horcik, horcik a horcik.Je zaklad vsetkych metabolickych procesov v tele.
Pozri www.bishofit.sk

pia

suhlasim vladky- turistika a hory je moj zivot-nohy su pre mna drahocenne(ako zrejme pre kazdeho) ale proste potrebujem ich kvoli tej turistike bez toho moj zivot nema zmysel .....

cindy35

tak Ti poviem, bud rad, ze su to len kolena. co maju povedat ludia, co maju znicenu chrbticu. ja to beriem tak, ze nohy a ruky su len koncatiny, moc si ich nevsimam

vladky

no ved prave, všetky klby mam ok. preto mi moj stav dovoluje lezenie, poprípade iné športy velmi šetrné ku kolenám. takmer určite to sú baktérie e- coli, proteus. už som sa objednal zase ortopedovi a skusim reumatologa, takisto RNG mi dal nejake rady. musim najst niekoho kto aspon vie čo sa deje s kolenami, ako sa da tomu zabranit. pokial to su chrupavky, asi by sa na to došlo...

cindy35

mozno mas v kolenach bakterie boreliozy, zvyknu sa zivit prave chrupavkami. ale to by si zrejme mal problemy aj s inymi klbmi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.