Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má niekto skúsenosti s 28-dňovým programom od Antonie Mačingovej?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenosti s 28-dňovým programom od Antonie Mačingovej?
kikia

Ahojte baby (chalani). Objednala som si knihu od Mačingovej - chcem skúsiť ten 28-dňový detox , prečistiť sa a schudnúť. zastavilo sa mi totiž chudnutie po viac ako roku, čo cvičím a zhodila som 10kg, chcem ešte takých 5kg dať dole a viem že potrebujem spraviť niečo ráznejšie. nechcem však hladovku ktorá mi spomalí metabolizmus a zapríčiní jojo-efekt,.... to je presta blbosť. Ak máte skúsenosti s týmto detoxom, prosím sem!

gordy

ja končím práve tretí týždeň a cítim sa super.Vôbec nie som hladná. Aj okolie si všíma že som schudla. Jediné čo mi nechutí je bryndza s bielkami, lebo nemám moc rada vajcia,tak si to dávam bez vajec.Ani pohánka mi nechutí. Ostatné jedlá su super.Práve som dojedla brokolicu s tuniakom,perfektná kombinácia.Budem určite pokračovať stravovanie podľa semaforu.Odporúčam každému. Dá sa to zvládnuť,len treba chcieť a mať pevnú vôlu::))

kikia

takže dnes držím 2. deň Mačingovej :)
zatiaľ to zvládam, ale to je ešte len druhý deň. čítala som rôzne reakcie aj v sekcii životospráva tu na zdravie.sk, povedala by som že tak 3/4 ľudí je spokojných, a ostatní nie. tí, čo nie sú, tak sa cítia nafúknuto a zle. rozmýšlala som čím to môže byť - vraj veľa ľudí má dnes alergiu na rôzne potraviny - takže aj toto môže byť problém. som zvedavá na reakcie môjho tela. budem informovať

Gertrúda

ja som zatial schudla 4 kg a par cm hlavne v bruchu a bokoch. vyhoda je ze sa pocas dna necitim hladna ale tie jedla su nie vzdy chutne. a v bruchu to narobi riadnu sarapatu

anabell

ja som ho skusila, neviem ako iným babam ale nejak to so mnou nepohlo.vraj to nema az taky účinok, ako sa to popisuje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má niekto skúsenosti s 28-dňovým programom od Antonie Mačingovej? - Fórum - ZDRAVIE.sk