Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má niekto skúsenosti s 28-dňovým programom od Antonie Mačingovej?

Príspevok v téme: Má niekto skúsenosti s 28-dňovým programom od Antonie Mačingovej?
kikia

Ahojte baby (chalani). Objednala som si knihu od Mačingovej - chcem skúsiť ten 28-dňový detox , prečistiť sa a schudnúť. zastavilo sa mi totiž chudnutie po viac ako roku, čo cvičím a zhodila som 10kg, chcem ešte takých 5kg dať dole a viem že potrebujem spraviť niečo ráznejšie. nechcem však hladovku ktorá mi spomalí metabolizmus a zapríčiní jojo-efekt,.... to je presta blbosť. Ak máte skúsenosti s týmto detoxom, prosím sem!

gordy

ja končím práve tretí týždeň a cítim sa super.Vôbec nie som hladná. Aj okolie si všíma že som schudla. Jediné čo mi nechutí je bryndza s bielkami, lebo nemám moc rada vajcia,tak si to dávam bez vajec.Ani pohánka mi nechutí. Ostatné jedlá su super.Práve som dojedla brokolicu s tuniakom,perfektná kombinácia.Budem určite pokračovať stravovanie podľa semaforu.Odporúčam každému. Dá sa to zvládnuť,len treba chcieť a mať pevnú vôlu::))

kikia

takže dnes držím 2. deň Mačingovej :)
zatiaľ to zvládam, ale to je ešte len druhý deň. čítala som rôzne reakcie aj v sekcii životospráva tu na zdravie.sk, povedala by som že tak 3/4 ľudí je spokojných, a ostatní nie. tí, čo nie sú, tak sa cítia nafúknuto a zle. rozmýšlala som čím to môže byť - vraj veľa ľudí má dnes alergiu na rôzne potraviny - takže aj toto môže byť problém. som zvedavá na reakcie môjho tela. budem informovať

Gertrúda

ja som zatial schudla 4 kg a par cm hlavne v bruchu a bokoch. vyhoda je ze sa pocas dna necitim hladna ale tie jedla su nie vzdy chutne. a v bruchu to narobi riadnu sarapatu

anabell

ja som ho skusila, neviem ako iným babam ale nejak to so mnou nepohlo.vraj to nema az taky účinok, ako sa to popisuje.