Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť 3 kg, športovať ešte viac alebo nejesť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť 3 kg, športovať ešte viac alebo nejesť?
likeaboss

Aktívne športujem odkedy si pamätám.. Posledné tri roky mám asi 7 hodín týždenne aktívneho tréningu a tri hodiny ľahšieho cvičenia, no nemôžem schudnúť tie tri kilá, ktoré sa mi držia hlavne na bokoch. Hrám tenis a bedminton a chodím posilňovať. Mám viac športovať alebo ako? Mám len 12, tak neviem, či môžem držať hladovku. Skúšala som obmedziť príjem tukov a cukrov, ale potom som nemala dosť energie na tréningu. Poradíte mi niekto ako schudnúť?

olivienka

presne ako píše lea... a tuk na zadku je daný geneticky, je veľmi pravdepodobné, že ak by si náhodou aj schudla tie 3 kilá, zo zadku by to nebolo... to mám z vlastnej skúsenosti ;)

lea128

No urcite nechudni tym, ze budes obmedzovat stravu, jedz plnohodnotne, lebo si mozes narobit strasne problemy. Ja som v 12 nikdy neriesila taketo veci. Mozno o 5 rokov budes mat na svoju postavu uplne iny nazor ako teraz (vlastna skusenost). Ty by sa mala venovat uplne inym veciam, skole, kamaratom, zalubam ako sa slededovat v zrkadle a vymyslat ako schudnut. Mas 12, rasties, vyvijas sa celkovo sa nasledjujucimi rokmi bude menit aj tvoja postava. Takze sa nato nesustred ale nechaj to plynut samo. A ked budes mat 20 rokov a budes mat pocit, ze mas schudnut, alebo sa zbavit nedostatkov na tvojej postave, potom ti objektivne poradime. Teraz s tym nic nerob, lebo si len zbytocne ublizis.

olivienka

to máš akože 12 rokov? prosím, neblbni, pri takom športovaní musíš mať super postavičku a žiadne 3 kilá nerieš. diétou si môžeš len spôsobiť veľké zdravotné problémy, a častejším športovaním tiež, keďže si ešte vo vývoji.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť 3 kg, športovať ešte viac alebo nejesť? - Fórum - ZDRAVIE.sk