Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dýchacie problémy

Príspevok v téme: Dýchacie problémy
Collins57

Dobrý deň, mám 18rokov od 11rokov sa venujem cyklistike , momentálne jazdím preteky slovenského poháru, veľa zahraničných podujatí. Som v prvej 5. na Slovensku.

Bohužiaľ túto zimu mi kvôli problému s kolenom padla psychika po 7rokoch systematického treningu, a skúšal som takmer dva mesiace fajčiť marihuanu nie je to žart je to pravda. Ponúkol mi túto možnosť jeden priateľ, s tým že ma uvolní a celkovo mi pomôže- to bola jedna časť pravdy. Druhá vec je tá ktorá sa mi momentálne deje, nedávno som s tým prestal pretože som sa akosi sám prefackal a znovu si povedal čo je pre mňa dôležité a prvoradé. už 6dní som nemal žiadnu \"trávu\". Nechystám sa v tom pokračovať, bohužiaľ mám následky bojím sa že budú dlhodobé,
- pri hlbokom nádychu a nasledovnom výdychu poriadne zakašlem bez kašlu mi to nejde, úplne ma to dráždi v krku.
- miestami mám hlieny v nosnej dutine.

Po konzumácii marihuany som tento problém nemal, po jej vysadení ho mám hneď.

keď som začal hulil som jointy kde bolo 60% marihuany 40%tabaku, potom som dával cez sklenku (väčšinu času) a zopár krát bongo.

Viete mi prosím poradiť a pomôcť ako sa tohto problému zbaviť ? ako si prečistiť pľúca a vrátiť ich do pôvodného stavu ?

ps.: uvedomil som si akú veľkú chybu som urobil a ako som si na moment prestal vážiť toho jediného cenného čo mám - zdravia, nedúfam že ma niekto pochopí.

No za akúkoľvek pomoc/odpoveď budem veľmi vďačný !!

Vopred srdečná vďaka

Pekný deň
Športu zdar!

RNG

Nechcem komentovat na sprostosti ako fajcenie celkove, toboz omamne latky, ale len na cistenie pluc.
Na to pomaha NAC(na Slovensku ACC) 2 x 600 az 1200 mg a tiez oreganovy olej obsahujuci 3 x 200 mg carvacrolu, podla moznosti brany v enterickych kapsuliach.
Na regeneraciu pluc je dobry aj adaptogen Cordyceps, davka 2 + gramy denne.

Collins57

Koleno po až prehnanom rozstrečovaní je dobré ale cítim v ňom následne menšiu "silu" a stabilitu. Ak nestrečujem a začnem šliapať silove (interval, kopce, nástup...) tak cítim bolesť z predného pohľadu nižšie pod jablkom asi 1cm od konca spodnej časti jablčka.

Collins57

napadla ma otázka: je možné aby mi to za takú krátku dobu poškodilo pľúca ? mám pocit že sa to stále zlepšuje uvidím, ak by to bolo dlhodobejšie čo dúfam nebude tak budem musieť zájsť k lekárovi.

Ivka 1

Tak gratulujem k rozhodnutiu s tým prestať. Poškodenie dýchacieho systému je jedným z následkov fajčenia marihuany. V prvom rade by mal ísť k lekárovi, nech Ťa pošle na vyšetrenie pľúc - bude potrebné urobiť rtg pľúc a zmerať ich kapacitu - to myslím zisťujú aj športoví lekári.Odtiaľ sa je potrebné rozhodne začať čím skôr.
Koleno už je v poriadku? Vrcholový šport vyčerpáva organizmus – strata minerálov, stopových prvkov, vitamínov. To postupne môže viesť k vzniku zdravotných problémov. Tak isto dlhodobý stres, ktorý zažíva každý vrcholový športovec vedie k ďalšiemu vyčerpávaniu organizmu. Preto je nutné do organizmu dopĺňať výživné látky tak, aby sme predišli zdravotným problémom.

Collins57

To s Marihuanou mám už za sebou. Len chcem vyčistiť pľúca ak sa to dá tak nazvať, neviem či mi to sadlo na priedušky.... desí ma to.

Ivka 1

Colins ozvi sa mi na mail.Poradíme so športovým lekárom , ktorý sa zaoberá naturálnou medicínou. Je to hlúposť s tou marihuanou ale dúfam,že to už máš za sebou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dýchacie problémy - Fórum - ZDRAVIE.sk