Tehotná aj napriek MS a HAK. Ako sa s tým zmieriť, ako to oznámiť partnerovi?!

Príspevok v téme: Tehotná aj napriek MS a HAK. Ako sa s tým zmieriť, ako to oznámiť partnerovi?!
janeczz

Ahojte,
dnes som dostala "riadnu po papuli". Sama neviem či plakať či kričať od zúfalstva!

Vzhľadom k tomu že beriem HAK (4roky!) chodievam k dr. každé tri mesiace na kontrolu. Dnes som bola u dr., robila mi ultrazvuk a zrazu mi začala dávať zvláštne otázky, či mi nebývalo zle, či som nie som unavená či som nepribrala, či som brala HAK normálne, či som mala krvácanie v prestávkach. A keď som sa ňu nechápavo pozerala tak mi povedala že som na začiatku 13týždňa! Potom mi ukázala na ultrazvuku to malé stvoreniatko 5,5cm, jednoducho zažila som poriadny šok. nečakala som to.
Moj partner dlhodobo pracuje v zahraničí, vlastn som ho skoro 6tyzdnov nevidela a zrazu mu mám povedať toto? Veď si pomysli že som sa zblaźnila.

Neviem si predstaviť čo bude ďalej, som zmatena.

janeczz

M25 dopravnu nehodu,trochu sa nam s kolegom z prace neuhol plot rodineho domu. Ale tak dokopy nic sa nestalo, akurat sa mi v maternici spravil hematom tak si trochu viac oddychujem.

M 25

vieš ako, ked už nič iné nepomôže na normálnu debatu, tak si asi tá debka :D ked nevieš pochopiť nejaké veci .. tak ti ten rozum asi doslúžil ..
veru, nebudeme sa tu hádať.. :D

janeczz

Ale zeny sa nehadajte kvoli mne, ja som z toho ze som tehotna spravila normalne ze dramu mam pocit ale tak to bolo zo soku ze to tak necakane prislo.

janeczz

Ale zeny sa nehadajte kvoli mne, ja som z toho ze som tehotna spravila normalne ze dramu mam pocit ale tak to bolo zo soku ze to tak necakane prislo.

M 25

alibi, ty si čo sa debku? :D si riadne prečítaj moj príspevok .. ja som jej to neradila, nenútila ju do toho! :D
ale aj to je jedna z možností .. preto som to napísala.. však bola z toho, že čaká bábo uplne mimo..

ale ty by si nanútila trojičky aj nejakej bezdomovkyni na ulici :D

jasné, že ma to v tomto prípade teší .. však sa na to bábo tešia obaja, dokážu ho vychovať, tak tu problém nie je ..

akú nehodu? snád je všetko v poriadku ..

janeczz

Dakujem vam za krasne za priania a podporu. Hadam bude vsetko v poriadku, aj babo i napriek tomu ze som mala minuly tyzden nehodu

alibi

M 25 ty by si mala predsa smutit, ze neposluchla tvoju super radu a nesla na potrat :)

drzim palce babatko je super :)