Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavraty s nevolnostou

Príspevok v téme: Zavraty s nevolnostou
zavratka7

Ahojte uz dlhsiu dobu mam z casu na cas velmi neprijemne zavraty spojene s nevolnostou...mam to mozno 2 krat za mesiac a trvaju tak 2-3 dni...som z toho zufala bojim sa ze niekde odpadnem a stratim vedomie, neviem sa na nic sustredit ani normalne komunikovat s ludmi a o uceni ani nehovorim a to mam pred maturitami :/ prosim vas ak viete z coho to moze btt alebo co na to zabera napiste mi...dakujem velmi pekne

cindy35

dakujem za odpoved rng.
a myslis ze ten oleuropeinu zaberie aj na chronicku boreliozu? a kde sa da zakupit? nema dlhodobe branie vedlajsie ucinky tak ako atb?

Samento/Prima una de gato praveze z neviem akych dovodov lekari zaoberajuci sa boreliozou uvadzaju ako kontraindikaciu, preco?

a ten nac sa kde da kupit?

inak hrozna choroba ta borelioza. a tie tvoje pribuzne ju mali chronicku a preslo im to? dakujem

zavratka7

Dakujem za vase rady :) dnes je mi uz o dost lepsie hlava sa mi az tak nekruti, iba rano ako som vstala z postele...ale dost ma boli aj krcna chrbtica tak ktovie ci aj to nemoze byt pricina...kazdopadne ak sa mi to este vrati navstivim lekara ....zatial skusim brat ten oreganovy olej mam ho doma a takisto aj rybi olej...mozno nieco z toho zaberie :) este ma napada ze som asi polroka vegetarianka moze to ma s tym nejaky suvis???

RNG

Oprava...3 pripady z rodiny.
Inac tych roznych moznych priocin je hromada, rozne skryte/maskovane infekcie k tomu mozu prispievat alebo byt priamo pricina, menujem boreliozy, chlamidie, L-formy, biofilmy mykoplazmy a rozne nase vzdy pritomne v tele virusy, ako HPV, CMV, VZV, HSV1 a 2, EBV atd. Tieto vsetky vedia napadat aj nervove obaly, aj vyvolavaju rozne zapaly, aj znizuju imunitu, takze clovek moze dostat rozne sekundarne dobre diagnozovatelne infekcie, ktore liecia lekari s tym, ze si myslia, ze je to jedina pricina choroby(stary princip Kochov, ze za jednou chorobou je jeden mikroorganizmus, co samozrejme je velmi mylny nazor, ktory ale lekari este stale praktizuju casto.)
Na hojenie poskodenych nervov treba hodne omega 3 oleja , specificky DHA, az 1 gram denne.
Najdes ho v rybacich, lepsie v krill a najlepsie calamarine olejoch.

RNG

Nuz na liecenie boreliozy mam celkom slusnu skusenost priamo z rosiny, 3 pripady, kde sa im borelioza vracala po lieceni atb.
Vtedy som im poradil a poslal extrakt z olivovych listov, dnes radim intenzivnu davku 3 x 300 mg oleuropeinu, dlhodobu udrzobnu(vyse 1/2 roka ) 2 x 150 mg oleuropeinu.
Naviac by som dnes pridal aj odmaskovac/odhlienovac ako je NAC(na Slovensku acetyl cystein)v davkach 2 x 600 az 1200 mg.
Niektori lekari mali znacny uspech aj z kvapkami Samento/Prima una de gato, davka 2 x 20 kvapiek, ale je to na pouzitie drahsie.
Vsetky tri sa davnejsie vyliecili, to su uz dlhe roky co nemali ziadne problemy, tj iste im to zabralo dobre.

cindy35

rng, ak je to z neuroboreliozy, tak tam nehraju ulohu zapaly stredneho ucha, ale napadnutie vestibularneho systemu a celkovo nervoveho systemu bakteriou Borrelia burgdof.

na to by si vedel nieco poradit? lebo lekari ponukaju 10 mesacnu suvislu liecbu tetracyklinmi, co sa da len tazko prezit v zdravi

RNG

Na odstranenie zapalov v strednom uchu je dobre brat NAC(na slovensku acc, odhlienovac, davka 2 x 600 az 1200 mg0) a oreganovy olej(s obsahom 3 x 200 mg carvacrolu)
Pomahaju aj protizapalove, zvysovanie si viralnej imunity a na odstranenie moznycy kalcifikatov a miniaturnych krystalkov vo vnurotnom uchu pomaha brat vacsie davky D-3(az 5000 IU a K-2(2 x 100 mg spolu s nattokinazou, 2 x 4000 FU alebo serrapeptazou, az 2 x 120 000 IU)
Ale skontroluj si aj cukor v krvi, ak ho mas nizky v case slabosti, tak to nemas vestibularny syndrom/vertigo, ale hypoglykemiu, co sa da lahko odstranit kockou cukru.
Vtedy ti radim castejsie jest mensie davky a precistit/regenerovat cinnost pecene protokolom dr Berksona aspon mesiac.

jarus01

CHOD UšNEMU ,VYPADá TO AKO MENIEROV SYNDROM,čIžE STRATA STABILITY STREDNEHO UCHA,MáM TO AJ JA ,MOJA SESTRA AJ MOJA KAMOšKA,Sú NA TO LIEKY ZABERAJú SOM V POHODE

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavraty s nevolnostou - Fórum - ZDRAVIE.sk