Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mozna vymena zle kupeneho tovaru v DMke?

Príspevok v téme: Je mozna vymena zle kupeneho tovaru v DMke?
orchidejkaa

ludia, poprosim vas o radu. neviete ci v dm-ke by vymenili spiralu? totiz v utorok som ju tam kupila, jedna sa o max factor clump defy a normalne som brala spomedzi ciernych odtienov a az dnes som zistila ze ja vlastne mam odtien black brown. listok este tusim mam, tak ze ci by mi to vymenili alebo nemam ani skusat? keby to bola zalezitost za 2,5€ tak nepoviem nic a necham to tak a kupim si este aj ciarnu, ale ta spirala stoji okolo 15€. nema niekto vlastnu skusenost s niecim podobnym? no a este spiralu som vobec nepouzivala, len som si vcera pozerala aku ma stetku - to je vsetko, ale ci mi to oni uveria to netusim..

Iba Katka

Tovar môžeš vždy vymeniť do 3 dni :) Povieš, že si omylom zobrala zlý odtieň a oni ti ho musia vymeniť. Keby si si to všimla na ďalší týždeň, bolo by neskoro.

Spolužiačka bola v TETA meniť makeup, ktorý bol v takej tube, ktorá sa otvára prepichnutím pliešku vrchnáčikom a zobrali jej aj ten otvorený.

alibi

kamosovi vymenili krem uplne v pohode. ale neviem presne v ktorej to bolo, ktovie ci to maju centralne dane alebo rozhoduje nejaky veduci konkretnej predajne.

Dadula56

Mne raz vymenili puder, ked som si zobrala zly odtien. Zistila som to asi po pol hodine a hned som tam sla, bez problemov ma nechali si zobrat spravny odtien.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mozna vymena zle kupeneho tovaru v DMke? - Fórum - ZDRAVIE.sk