Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko stoji tahanie zubneho nervu?

Príspevok v téme: Kolko stoji tahanie zubneho nervu?
endo

Zacala som chodit k sukromnemu zubarovi v BA. Som s jeho pracou velmi spokojna. Problem je, ze ceny unho sa mi zdaju strasne vysoke. Priklad: vrtanie hlbokeho kazu+biela vypln velka na 6ke ma stala 55 eur. Teraz postupne riesim endodonciu jedneho kanalika. Vyzaduje si to tri navstevy. Za prve dve som minula 58 eur(precistenie, docastna vypln, vlozka)+69 eur(trvala vypln, vlozka) a este to stale nie je hotove. Zda sa ze musim pocitat este tak s 50 eurami za dokoncenie + bielu plombu. Citala som tu, ze za 4 kanaliky sa plati u sukromnika cca 500 eur. Preto sa mi 180 eur za jeden kanalik zda uz prilis vela. Co sa pri vsetkych kanalikoch v jednom zube dava mnozstevna zlava?:) Vedeli by ste mi pre porovnanie uviest kolko ste platili u sokromnika za 1 kanalik? Pripadne mi niekoho aj odporucili. Statnym zubarom uz neverim, ale ani milionar nie som :(

Vetrik22

Ahoj, mne čistil kanáliky tak, že mi ich vyčistil, dal liečivú vložku, pozrel rontgenom, ci je to ok, potom mi druhykrat vlozku odstranil a dal pevnu plombu, avsak nie bielu...

ono by mozno bolo dobre vediet ku komu chodis, aby tu ludia vedeli, kto je taky drahy..
mne osobne sa to zda vela, a to chodim ku doktorovi, ktory nema zmluvu s poistovnami, to zn. ze si vsetko hradim sama, neviem kolko som platila...lebo mi robil este nieco navyse - ine zuby, ale toto co spominas, mi pride vela
môj doktor je schnierer - na webe maju stranku martinkapralik.sk, tiez nie su najlacnejsi,ale ja som nadmieru spokojna, odisla som od inej doktorky v ba, pretoze sa mi zdalo ze pyta veeeelke sumy a robi pracu navyse - akoze potrebne veci

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko stoji tahanie zubneho nervu? - Fórum - ZDRAVIE.sk