Ísť podľa seba alebo rodičov?

ivik23

rodičia nemajú medzi sebou dobrý vzťah, stále jeden na druhého kydá, všetko ide cezo mňa, sebe nič nepovedia.

olivienka

ale veď musia pochopiť, že s nimi nebudeš bývať večne :) nepoviem, keby si sa chcela odsťahovať do austrálie, že by sa im to nepáčilo, ale takto, keď môžeš chodiť na víkendy domov, neviem, prečo by ich to malo tak zožierať... a čo sa týka "popálenia", aj keby si sa náhodou popálila, aj keď neviem akože na čom, tak aj také treba v živote :)

Slecna A.

Tak pozri...budes si to financovat ty, ci oni? Si uz dost stara, aby si byvala aj sama, ale viem si predstavit, ze ak nie ste financne uplne za vodou, tak samozrejme, ze tych 20 km je hrozne malo, aby si sla prec. A co take urobila sestra, ked si teraz mama mysli, ze chces ist prec kvoli nej, ci co??

ivik23

tu ide o to, že mama furt že to idem kvôli nej, že potom aspon bude mať otec hovoriť, že všetky deti odišli kvôli nej...že čo spravila sestra bolo hrozné, mama, že ona vedela že ja spravím ešte niečo horšie... neviem čo mám robiť :(

lost

to by boli naopak zaujimave skusenosti.. teda myslim zvysenie zodpovednosti.. tam sa neda popalit, ak sa popalit nechces...

ivik23

ahojte no jeejda riešite tu môj vek, no hej je to 23. no chcem ísť skúsiť privát na semester (som najmladšia, bývam s rodičmi v rod. dome, dobre bývame 20km od mesta kde študujem) a im sa to nepáči, že to nikto z rodiny neurobil, len aby som sa nepopálila atak....

lost

milli, hmm no tipujem ze ta 23 je jej vek :D i ked ktovie.. mozno mas pravdu, ze je na ZS, ale potom by tie slova boli prilis divne na jej vek, pocula si niekedy povedat od ZS ziacky "vnútorne túžite" ? :)

neviem, mam taky pocit, u muzov je to deviaty zmysel ;) stavim na to 3 samrole..

olivienka

rozhodnutie musíš spraviť ty, ale po dôkladnom zvážení, či tí rodičia náhodou nemajú pravdu (alebo, čo ak ju náhodou majú). oni nie sú na hlavu padnutí a určite ti nechcú zle :)