Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomsta? Alebo potreba?

Príspevok v téme: Pomsta? Alebo potreba?
Soloman

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať na váš názor.

Chodil som z mojou bývalou priateľkou asi rok a pol.Ľúbil som ju a aj ona mňa (aspoň myslím)

Po roku chodenia som z ňou chcel mať sexuálny styk ale stále odmietala. Nenútil som ju k tomu len som chcel vedieť dôvod prečo. Veľmi ma priťahovala a niekedy to bolo naozaj ťažké. Jej odpovede boli väčšinou: Nemôžem ešte, nie som pripravená, bojím sa. Predo mnou ešte žiaden styk nemala tak som samozrejme chcel byť prvý a dopriať jej aby to bolo prvý krát dokonalé, keďže som vedel, že na svoj prvý styk nezabudne. Nakoniec nič nebolo keďže sme sa rozišli. Asi po pol roku od nášho rozchodu si našla iného, ktorému dala po mesiaci chodenia a žila mala to z ním pravidelne. Nedokážem to pochopiť.

Ďakujem za odpovede.

Desire59

Takéto citové pochody by som od chlapa teda nečakala, vôbec by ma nenapadlo, že nejaký môj rovesník je schopný takýchto hlbších citov, nič v zlom. :) Chémia je sviňa, no, proste ju ten druhý asi priťahuje a telesne po ňom túži viac ako po tebe. A je dosť možné, že to fakt v tej dobe ešte nechcela, ktovie. Zabudni na ňu, daj si ešte čas a nájdi si inú. Nejaká ocení tvoju snahu a lásku. Kiežby každá baba mala takéhoto chlapa pri svojom prvom sexe. :)

TinaM

musis sa dat najprv ty vnutorne dokopy a potom (aj ked budes stale na nu mysliet), pust si k telu aj inu. Ja by som to nerobila nasilu. Ale je pravda, ze niekedy proste clovek musi niekoho ineho "pouzit", aby zabudol a posunul sa dalej. A zase niekedy sme my ti "pouziti"...to je zivot.

james bond

je to jedna z moznosti, je sebecka trocha, ale neznamena ze to nemoze vyjst s inou, s tamtou uz nikdy nebudes, tak si to treba priznat a nestracat cas

Soloman

Mám 20 rokov. Veľa ľudí mi radí aby som si našiel inú, pri ktorej by som na ňu zabudol. Možno by to fungovalo, možno nie. Neskúšal som, neviem. Ale podľa môjho názoru je taký spôsob veľmi sebecký. Ako keby využiť niekoho, aby som si z hlavy vytlačil toho druhého. Aspoň podľa mňa.

TinaM

Ak sa mozem opytat, kolko mas rokov? Ale podla mna je to normalne. Niektore vztahy sa vryju hlbsie, ako by sme cakali a chceli. A hlavne prev lasky, spontanne, intimne (nehovorim o sexe) a vasnive, bezhlave...tie su velmi, velmi hlboko vryte.. Ale aj na nu raz zabudnes, neboj sa :)

Soloman

Prešla už dlhé doba od kedy sme sa rozišli a stále, každý deň ma to trápi a behá mi to hlavou stále dookola. Sám seba neznášam pre to, že na nu neviem zabudnuť. A pri tom viem, že ona už mna má z hlavy dávno preč. Keď ju niekedy stretnem, hoci len v niekde v meste, tak mám pocit, ako keby som sa vrátil v čase a cítil to znova rovnako intenzívne. Nikdy pred tým som nič také nezažil, nebol zaľúbený. Sú to pre mna nové pocity a sú neznesiteľné. Hovorím si: Som predsa chlap, musím sa s tým vysporiadať! Pre Boha! Veď je to len jedno dievča z ktorím som až tak dlho nebol. Potom prejde deň a som znova tam kde som bol.

james bond

nepozastavuj sa nad takymi vecami, mozno mala rada tvoju povahu, ale fyzicky ju pritahuje viac ten druhy, priklad, ale seriozne rok a pol cakat ? aspon mas ponaucenie

Klasik12321

nirv - mne sa ta baba pacila a najprv som nevedel, ze ma chalana. Ja som ju nechcel iba tak do postele. Ona sa mi priznala asi po 3 dnoch pocas tej noci a ja som bol uz na nu namotany. Ja som ziadnu babu vtedy nemal. Bola to vychodnarka a ja som vtedy pochopil, ze vela z nich je inych ako su baby zo zapadu. Aj ked sme isli neskor uz ked som pracoval sluzobne na vychod, tak kolegyne z nasej tamojsej pobocky boli take "bezprostrednejsie". Len ja som bol uz zenaty, tak som si drzal odstup.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomsta? Alebo potreba? - Fórum - ZDRAVIE.sk