Emocie a city človeka...

innerworld

noro:

Porozpravam sa s nim,ked bude prilezitost,no to mi pride teraz velmi nepravdepodobne.

Naposledy sme boli spolu z mojej iniciativy a aj som mu dala vediet,ze ho rada opat uvidim. A potom nic. Teraz nemozem robit nic,iba nanho zabudnut. Asi to tak ma byt. Co uz...

A co sa tyka tej nevinnnosti,zvlastne,ale ked som bola s nim,tak som miestami mala pocit akoby som ani nebola s 38-rocnym muzom,islo z neho nieco nezne a mlade. Taka ina neznost aka ide od mojich rovesnikov..asi vie,ako na zeny posobit :)

noro

@lost
napr. iniciativa v pozyvani ju na rozne podujatia, kulturu, turistiku, vylety, spolocne aktivity /korculovanie, bicyklovanie.../ atd. iste, treba na to aj peniaze, ktore momentalne postradam, ale nie vsetko je otazka penazi,...
na druhej strane si to uz uvedomujem, a teraz sa mozem rozhodnut aky budem, ci to zmenim, alebo to necham tak.
to je to co som pisal, ze clovek zistuje aky je az ked sa dostava do danej situacie, nezalezi na tom co si myslel kedysi, ze co by spravil, ako sa zachoval, to co skutocne spravi v tej chvili a nasledne na to, to je to co ho definuje aky je.

@anjelik
:)

@innerworld
ked je to tak ako pises, tak je to ta lepsia varianta ;)
zvysok podchytil srdce, najma ta predposledna myslienka o jeho obave zo straty ked to "medzi vami" skonci az by ste sa dali dokopy.
ten pocit poznam, hoci nemam 38 este...

kedze po tebe nevystartoval, tak nasledovne sa asi nebudes musiet sama seba/jeho pytat, ale je dobre sa spytat: co take mu vies ponuknut ine, nez to co uz raz mal (za predpokladu, ze mal uz vztah, atd.)
osobne poznam typka, co basni o tom ako je blazon do jednej holky (o dost mladsej), sklada jej poklony, obdaruva, trepe sa za nou pri kazdej prilezitosti na diskotejky, ked robi v zahranici (ona) tak prestane podnikat na slovensku a vytrepe sa do zahranicia aj on niekam do okolia, len aby bol pobliz... atd...
hacik? ma zenu... deti...
opovrhujem takymito ludmi.
Este keby nemal deti, tak to pochopim, ze sucasny vztah mu vyprchal atd... ale asi nechape, ze kazdy vztah vyprcha po case, najma ked s nim nerobi nic.

PS: niekedy muzi v mladsich dievcatach vidia neskazenost, cistotu... mno... v dnesnej dobe to je skor rarita, ale pointa ostava stejna. Moznost "vychovat si ju". Tym nemyslim nejake otrokarcenie typu: "zenska dones mi pivo, uprac, uvar,..." ale naladit ju na vlastnu frekvenciu cim eliminuje riziko "skazenosti" (min. z jeho pohladu).
neviem to asi dobre opisat, ... niektore veci chcu proste cas...

myslim si ze by ste si to ale urcite mali vyjasnit, ked aj nedojdete k nejakemu vysledku hned po prvom rozhovore, ale proste debatit o tom, namiesto uvazovania o tom, co si ten druhy mysli, ako to berie a tona dalsich hypotez ;)

srdce3

innerworld, tak som rad, ze som ti trochu s tym pomohol:).

Ale fakt. Svet nieje cierno-bieli. Neda sa takto definovat jeho spravanie, ze ak je dobry, tak to musi byt prave tak, ako som minule napisal.

Kedysi ti povedal, ze sa stretnut môzete, takze az tak tvrdo na teba zabudnut nechce. To asi tiez o niecom svädci, ale tazko povedat o com. Mozno kdesi hlbsie v sebe dufa, ze by z toho aj mohlo nieco byt. Mozno je z toho este zmätenejsi ako ty:P.
Ano, je to take u vas cele nedopovedane. A teda najlepsie co môzes spravit, je porozpravat sa o tom s nim.
Ale drz sa uz aj rozumu. Ak sklbis city s rozumom, tak dokazes prezit krasny zivot.

Drzim ti palce:).

innerworld

srdce3:

A vies,ze si mi teraz po dlhej dobe aj nieco ujasnil? Jasne,ze nemam iste ako to je,ale to,co si napisal mi dava najviac zmysel. Stale mam pocit,ze mam s nim nieco nedopovedane a je mi to cele luto...ked sa neozve,dufam,ze sa vela veci zmeni,aby som mohla nanho zabudnut,lebo vdaka nemu som iste veci pochopila a preto je to o to silnejsie.

Kazdopadne,dakujem za vysvetlenie,nech uz je pravda akakolvek.

srdce3

innerworld,
Boze, co si to nenapisala skôr? Ja si tu potom domyslam milion hluposti:D.
No tak dobre. Vychadzajme z predpokladu, ze je fakt dobraka.

O co mu slo? Tak zrejme si sa mu zapacila, prirastla k srdcu. Lenze ma 38 rokov. Cize on to cele bude hlavne brat rozumom. A rozum mu iste vravi, aby si s tebou nic nezacinal. 20 rokov je stale velmi malo na vazny stali vztah, ktory urcite by chcel. Ale pochybujem, ze by chcel aj taky kratkodoby, ktory chces ty. Ak by mal zacat neaky vztah, tak asi by uz chcel aj urcite deti, kym nieje stary...
Sice ti dal bozk, objali ste sa. Ale najskôr sa len nechal uniest pocitom. Urcite to nespravyl schvalne, aby ti pomotal hlavu. Urcite on ako kazdy, chce niekoho mat. Tak sa nechal uniest.
Ten bozk bol na poslednom stretnuti? Mozno prave kvôli nemu sa uz nechce moc s tebou stretavat. Mozno preto ta teraz akoby zacinal ignorovat. Aby si nanho zabudla, aby on zabudol na teba.
Uz ked ste sa raz pobozkali, tak to nik nezmaze. Jedine co môze, je zabudnut na teba. Tak to asi berie. A ty si teraz z toho zmätena.
Urcite mysli len na to, ze teraz ho mozno milujes, ale co potom, ked to prejde? Odijdes od neho, co nebude chciet riskovat.

Snad som nepisal uplne od veci. Snad som sa trochu trafil do jeho myslenia...

innerworld

srdce3:

To,ze po nom aj telesne tuzim neznamena,ze uz sme spolu mali sex. Nic nebolo, teda okrem jeho vrucneho objatia a neisteho obojstranneho bozku.
Nebyt neho,tak som uz presvedcena o tom,ze sme len kamarati a tym to konci.O co mu islo?

Prave pre tu neistotu neviem,co si mam o nom mysliet. On sa v zenach sklamal,co som sa dozvedela aj od jeho jednej kamaratky. Sam mi povedal,ze zije sam a vyzeral dost skleslo,ked to hovoril. Ked som zistovala nazory jeho priatelov tak som sa dozvedela nieco v zmysle:dobrak.

Nase posledne stretnutie nebolo velmi vesele,lebo som bola tesne po rozchode.

Odvtedy ma ani nekontaktoval. Raz mesacne som mu zvykla s niecim pomoct,no teraz sa neozval. Prvykrat.

Az ked som sa ozvala ja,tak mi zavolal,aby odpovedal na moju spravu.

Cele je to divne...

srdce3

innerworld,
1. hmmmm ...
2. je aspon slobodny?,, preco je slobodny?,, nerozviedol sa? preco sa rozviedol?, bol jej neverny?tebe neverny nebude? takze ty si to dievca. Nieje s tebou uplne cisto len kvoli tomu sexu? Si si ista?,,, Sprava sa milo, dobre k zenam, aa? K ostatnym zenam sa sprava uplne rovnako ako k tebe?, Takze s hociakov mava sex? A ty sa citis pri nom dobre?, Ten sex naozaj nevedie k nicomu dobremu. On ta zviedol?, Ako mohol? A take mlade dievca?,, Nezda sa mi to.
3.milujes ho
4.ach

ano, typujem ze sa ozve,, ale neznelo to moc pekne.. v zmysle,ano mozeme sa stretnut, a zasexovat si

prepac, ty ho milujes, a ja ti ho tak ponizujem,, ale fakt ak nema zaujem o vazny vztah, a sexuje s tebou!!! 38 s 20kou!!!:(,, ale mozes sa ho nato rovno spytat, otvorene, vyjasnit si to,, mozno ti to vsetko vysvetli, ako ta berie, ako ta bude vzdy brat, ci dava tomu sancu,, chodis do skoli?,, si zamestnana?, mozno ho to pohne k iniciative. Mozno ho to privedie na ine myslienky. Mozno ho ani nenapadlo mat s tebou aj konecne nieco viac, ako sex. Mozno sa ti to vyriesi. Musis chapat, ze komunikacia s tym druhym je nesmierne dôlezita.

dufam, ze budes mat krasnu buducnost...

Mozno skus vytvorit celkom novu temu, ak chces vediet nazory druhych, inych nez len tych, ktoty chodia sem.

innerworld

srdce3:

1. Ja som ta 20-ročna žena.
2. Mam toho chlapa naozaj rada ako cloveka,na tom ako vyzera mi velmi nezalezi,vlastne ma zaujal oodkedy som ho pocula rozpravat(k zenam je velmi slusny a mily)
3. Viem,ze keby som s nim bola casto nebola by som schopna vobec triezvo rozmyslat. Dost vela to so mnou robi,ked som s nim.
4. Cela ta zmes pocitov vo mne sposobuje, ze po nom cely cas tuzim aj telesne a stale je to tak intenzivne a pravidelne az si to neviem vysvetlit a to som ho nevidela mesiac.

Este jedna malickost: Ked som mu medzi inym napisala,ze budem rada,ked ho uvidim a on mi volal a nakonci povedal,ze sa mozeme niekedy vidiet,znamena to,ze sa ozve? Nemusel sa k tomu vyjadrovat,bola to len jedna z veci v tej mojej sprave.

Vsetko su to hypotezy,no aj tak ma zaujimaju nazory.