Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Punkcia krvi z kolena

Príspevok v téme: Punkcia krvi z kolena
Lea4

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala poradiť. Pred týždňom sa mi stal úraz na lyžiach, mám podvrtnuté koleno a natiahnuté vazy, noha v dlahe. Po tyzdni mi je lepsie, na nohu som mohla aj dostupit a chodit. Dnes som bola na kontrole, vytiahli mi z kolena 30 ml krvi, s tym, ze sa mi vytvorila z toho, ze som chodila, a ze teraz ju vobec nemam zatazovat, len posilovat sval. Dlahu mi dali naspet. Zda sa mi to zvlastne, pretoze ked som tam bola prvy krat, lekar mi povedal, ze mam z nohou cvicit a postupne zatazovat... moze byt ta krv stara, este z urazu, kedze som na urazovke bola hodinu po nehode a koleno bolo vtedy bez naplne, az ked som prisla domov mi opuchlo....co mam robit, aby sa mi ta krv znova nevytvorila? Aka je zhruba doba liecenia takehoto urazu? Dakujem pekne za vsetky odpovede

elkei

Ja ked som mala vyskocene koleno a tiez mi tahali krv z neho,tak mi dali ortezu a barle,aby som to koleno nezatazovala a kazali aby som si ho poriadne,ale poriadne ladovala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Punkcia krvi z kolena - Fórum - ZDRAVIE.sk