Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dekoratívna kozmetika a atopický ekzem na viečkach

Príspevok v téme: Dekoratívna kozmetika a atopický ekzem na viečkach
Sophie88

Ahojte, asi pred rokom a pol sa mi objavil na viečkach atopický ekzém. Potravinová alergia mi nebola zistená, ale pri epikutannych testoch po 24 hodinách som mala reakciu na kobalt, po 72h uz nic nebolo.
Doktorka mi povedala, že sa mám vyhýbať kobaltu, niklu, chrómu.. Nenosím nič kovové priamo na tele ale nepomáha to, len sa mi ekzém rozširuje.
V zásade sa chcem spytať či niektorá z vás nemá dobrú skúsenosť s dekoratívnou kozmetikou na oči, ktorá nedráždi. V každej špirále sa totiž nachádzajú oxidy kovov.
Nemá niekto z vás dobrú skúsenosť s dekoratívnou kozmetikou, ktorá nedráždi a zároveň neobsahuje kovy?
Dočítala som sa že dobrá kozmetika je napr. Dr. Hauschka a Lavera, ktoré nepoužívajú nebezpečné látky ako parabény, ale oxidy kovov som tam napriek tomu našla.
ďakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dekoratívna kozmetika a atopický ekzem na viečkach - Fórum - ZDRAVIE.sk