Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operace hrudnika.

Príspevok v téme: Operace hrudnika.
Libi.

Dobrý den,približne pred 6 týdni jsem mela operace hrudniku,protože jsem mela nález na rentgene a ct.Tam mi rekli že tam mám útvar ve tvaru svestky a treba to vyoperovat.Tam ješte nevedely že je to nezhubny nador...Tak sem šla..Mela jsem celkovou anestezii a operace probehla uspesne...když jsem se vzbudila po anestezii hrozne me bolela pravá ruka(tu ranu jsem mela hned pri podpaží)rikali mi že s tím musím cvicit...tak jsem cvičila..byla jsem tam celkove 9 dní...když me propustili zavolali me na kontrolu o dva dni na vybrati stehu.rekla jsem im ze me tá ruka stale hrozne bolí tak me zaslali na reabilitaci..tedkom tam už chodím 3 týden ale je to porád stejné nemám cit v rukou ,neumím nic podržet v rukou..Na rehabilitaci mi rekli že by to mohlo být neco i s nervama...Proto jse vás chci zeptat jestli to taky není spusobeno s nervama..Vopred dekuju..

Libi.

Jo no ja jsem byla na operaci 2,5 hodin tak možná je to i z toho...Nevím já to ješte rozcvičím a ak to nepujde tak zájdu za neurologem..A jinak dekuju za rady....

ja12321

elkei - su to 3 tyzdne a nelepsi sa to - nema cit, neuchopi predmet - to urcite nema nic spolocne s polohou pri operacii...

elkei

Ta ruka bola vypolohovana hore,aby mali pristup a mohli operovat,preto bolela. Ak Vas napr. operovali 1-2 hodky,tak ta ruka bola stale v tej polohe, ked si len zalezime ruku pri spani,tak to tiez dost dlho pobolieva,tak asi to chce cas a treba to rozhybat a ak by to neprechadzalo,tak by som zasla napr za neurologom,ci ozaj nieco nemate s nervami.

ja12321

Ja som bol pri par operaciach - ono je to niekedy tazko zistit do coho chirurg rezne. Si predstav, ze by si rezala napr. do ziveho prasata - ked zarezes, okamzite sa to zaleje krvou, ta sa musi odsat a elektricky sa zatavia porusene zily a cievky a zareze sa zase kusok dalej - ludia nemaju rovnako vedene zily, cievy, nervy a pod. a tak sa niekedy stane, ze chirurg zareze tam kde nema, ale vacsinou to nie je jeho chyba, jednoducho to inak nejde a kazda operacia prinasa svoje rizika. Daj sa vysetrit u neurologa, ten by ti mal povedat viac, co bolo poskodene a co sa s tym da robit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operace hrudnika. - Fórum - ZDRAVIE.sk