Priatel si stále pozerá fotky bývalých...

Príspevok v téme: Priatel si stále pozerá fotky bývalých...
Ivuska.a

Ahoj, sme s priatelom spolu uz 2,5 roka, sem tam sa pohadame, niekedy pride nejaky problem, ale to je v kazdom vztahu normalne...V poslednej dobe ma velmi trapi jedna vec. Zistila som, ze moj priatel si neustale pozera fotky a profily svojich dvoch byvalych priateliek na facebooku. Ja si tiez pozriem profil a fotky hocikoho, ale aby si ich pozeral par krat do tyzdna sa mi nezda normalne...S jednou z nich chodil dost dlho a mali velmi vazny vztah, ona ho sklamala, a tak sa rozisli. Zda sa mi to velmi nefer voci mne, aby si ked si dajme tomu so mnou vecer dopise, popraje dobru noc, a pozrie si svoju ex...Neviem co si mam o tom mysliet, mam pocit, ze stale neprekonal minulost, ze ho s tou jednou stale neico spaja...vsimam si aj jeho spravanie, ked je nablizku nas ona ( pochadza totiz z rovankej casti mesta ako ja) Je nesvoj, nervozny, ked mu nieco poviem, vobec ma nepocuva...Neviem co s tym, ked mu o nej nieco poviem, vraj on to ma v hlave davno vysporiadane, ze ho ona uz viac nezaujima, ze ju uz vymazal zo svojho zivota, podla mna vsak stale nie. A to, ze si ju pozera som zistila podla toho, ze viem jeden druheho heslo na FB a tam sa to da pozriet v zazname o cinnosti, ze ju hladal a pozeral si ju...

vebe

Stale viac a viac si kladiem otazku ci nam cely FB nahodou nezobral viac ako nam dal a podobne aj mobily. Ludia si navzajom spehuju sms-ky, aktivity na FB ci na socialnych sietach. Tusim tie vztahy tak nejak lepsie fungovali, ked toto vsetko nebolo. Toto ked citam, ze ludia cele vecery visia na FB a socialnych sietach a potom si to navzajom kontroluju.Cudne. Radsej keby spolu travili viac casu a len tak sa viac rozpravali, bolo by to lepsie.

Ivka.a

Mimulus, tebe by sa pacilo, keby si pises s priatelom, potom si napisete ze sa lubite, rozlucite sa, date si dorbu noc, ty ides spat a on si este na dobru noc pozrie zoparkrat svoju ex a pojde buvat tiez...

Mimulus

Väčšia miera je relatívny pojem :) Čo je to podľa teba väčšia miera to môže považovať iná žena za normálne.

Mimulus

Ivuska.a - napíšem ti to asi takto - Ak človek s niekým druhým prežil časť svojho života tak ho bude vždy zaujímať ako žije ten dotyčný aj teraz. Či už bol rovnakého alebo opačného pohlavia, či prežili niečo pekné alebo sa nenávidia!

nathalia09

teraz som bola na Fb a našla som ten záznam o činnosti-ale tam sa ukáže iba to,čo ty sama označíš,nie čo pozeráš,či???

nathalia09

fijha,tak vieš,ale ked mu povieš že ako si na to prišla,nebude sa mu to páčiť,zahesluje si Fb,a nič sa nedozvieš-a on si bude mazať aj historiu,a teba to bude štvať.

Ivuska.a

Ked som mu to povedala, klamal mi...nepriznal sa, povedal mi len tolko, ze ju ma blokovanu, ze na nu nikdy nebol zvedavy, ze si konkretne ju ani raz na facebooku nepozrel...pravda je vsak ina, pozera sa na nu kazdy druhy, treti den...