Prijem nadmerneho mnozstva vody

Lulita

Blondula - zrejme to mas, asi ti urobia magneticku rezonanicu, aby zistili, ci ti nieco netlaci na hypofyzu a ak nic, tak ti budu len podavat ten hormon a bude to v poriadku

Blondula

ale zaujimave,ze vtedy mi lekarka robila testy dva po sebe,z krvi aj mocu a nic mi nezistili :-( a z tej diskusie citam,ze ako dieta sa vela z nich pocikavalo.to som sa aj ja pomocovala este v prvej triede.dufam,ze sa teraz ta diagnoza potvrdi,lebo sa bojim zlyhania obliciek,alebo toho nadoru.mavam ukrutne bolesti hlavy :-( a neskutocne byvam unavena...

Blondula

Lulita...v roku 2006 som bola na endokrinologii,dva razy mi robila rovnake testy,aj na CTcko som bola a vsetko v poriadku.ale teraz som objednana znova az na 12.marec.tak som zvedava,tu na fore som sa dozvedela,ze mi nefunguje nejaky hormon a veru pri googleni sa mi zastavil dych,lebo vsetky priznaky mavam aj ja :-( je to nejaky druh cukrovky,ale pichat inzulin by som si nemala :D ... u mna je problem,ze ked som smädna a nenapijem sa,tak mam stavy ako pri dehydracii a to mam v sebe aj 6-7 litrov vody :D :D mam to uz od uplneho decka,vzdy som sa ustavila pri kazdej tocke a vsade si naberala vodu do flase,lebo ja sa nepohnem von bez vody :D

Lulita

Blondula - nikdy si s tym nebola u lekara? co by si robila, keby siniekde stroskotala a mala na seba dajme tomu 2 deci vody na den :))

blab

no ale k OP, 3 litre za den nie su vela, v lete je to optimalne... to ze ci za 2 hodky liter je okej, to neviem, ale nemyslim ze by to bol daky extrem, zalezi od toho co robis...

blab

haha, no akurat dnes som cital clanok o chlapikovi, co z nejakeho dovodu vypil za den cca 7 litrov vody a klesla mu hladina soli v tele natolko, ze skolaboval a poskodil sa mu mozog... sak to je snad jasne ze take mnozstvo vody nie je normalne a clovek si koleduje o problem