Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vhodný jedálníček pri diete?

Maruš1466

Dobrý deň, chcela by som schudnúť len si neviem správne zostaviť svoj jedálniček. Nemôžete mi niekto poradiť prosím ?

sara_1

Dakujem Magy za radu....okrem toho aerobneho P90x (co je teda riadna makacka, ked docvicim cela som prepotena akokeby som vysla zo sprchy) sa tiez veeeeeelmi vela hlavne jar leto jesen venujem cyklistike ;)...strasne rada mam ten pocit ked slapem do pedalov..niekeedy prejdeme aj tych 50-70 km....uplna paradicka...cez zimu sa teda snazim tiez hybat, najnovsie s tymto programom nech len doma "nekysnem"....a teda najpravdepodobnejsie je to ze mam zly jedalnicek....lebo ked dostanem chut na sladke..nedokazem odolat..nevravim ze zjem celu 300 g cokoladu, ale dam si sladke....a to je asi problem....a casto krat jem max 3 x denne lebo som rozlietana kade tade....musim sa posnazit....:)

Magy

sara_1 - podla toho co pises potrebujes osobneho trenera, ktory sa poriadne pozrie na to, co vo fitku stvaras a aj co jes a prisposobi cvicebny program tvojim moznostiam, proporciam a poziadavkam. plus by mal byt schopny ti vypracovat aspon v zakladnych rysoch stravovaci plan.
ak sa vela hybes, tak musis vela jest. a dokonca aj pri chudnuti!
lenze nie je jest ako jest. telo potrebuje prijimat jak tuky, tak aj sacharidy a princip "cim menej jem, pripadne ak vylucim zo stravy tuky a sladke, tak tym rychlejsie schudnem", je uplne nezmyselny. to ti povie kazdy fitness trener.
zaklad je pohyb. veeeela pohybu. a potom spravne stravovanie s dostatkom proteinov, aby malo telo energiu. a vo fitku potrebujes vela energie, rychlej energie. takze ryza, ovocie, zemiaky, kukurica atd...
inak budes slabnut!

na brucho je kopec cvikov, zalezi aj od vybavy fitka, co maju ake masinky.
ale casto stacia spravne cviky s pomocou svihadla a par ciniek.
iba nedavno som zacal chodit tu do miestneho fitka s bazenom, mam ho pod nosom a ked som vytiahol moje svihadlo a zacal sa normalne rozcvicovat, prisiel ku mne jeden z "personal instructor" a pytal sa na svihadlo atd. ked som mu ukazal, co vsetko sa s tym da robit, padla mu sanka a v stredu robim skolenie vsetkych instruktorov fitka! :D
plus dostanem mesiac zadarmo vstup.

lolypop

R : Ovsené vločky 80g s mliekom + banána alebo vodou.
Olo : cottage cheese + celozrné pečivo o hodinku neskor jablko alebo banán
Obe : Kuracie prsia + ryža.Alebo kuraci šalat, paprika,rajčiny,olivy,ladový šalát olivový alebo orechový olej , citrón alebo balzamikový ocot.
O 3 hodinky tuňiak s pečivom.Alebo tuňiak s cesotvinami a zeleninou.
V : tvaroh.
Odstup každým jedlom máš 3-3,5 hodiny.
A vypiť min 3litre vody.

sara_1

Na to aby schudla je malo????....mne sa ani nezda...je sice pravda ze aj ja mam uz roky problem schudnut z kritickej casti a to z brucha.....5-6 krat do tyzdna cvicim....4x aerobne cvienie program P90X a 2 x anaerobne...a s mojim telom sa nic nerobi....teda nohy mam pevnejsie ale paze a spodne brucho ako taka zelatina....podla tohto asi teda aj ja malo jem.....poradite niekto nejaky vhodny jedalnicek s ktorym by som odburala tukove vankusiky na spodnej casti brucha????...vdaka za rady :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vhodný jedálníček pri diete? - Fórum - ZDRAVIE.sk