Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký produkt si mám vybrať z 5-HTP?

Dr.Egrt

Dobrý večer, odporúčam Vám Balance od firmy dregrt. je to vinikajúci prostriedok pre vnútornú rovnováhu na prírodnej báze. prezrite si

dregrt.sk voucher 55147537

RNG

Nuz USA vyrobky musia obsahovat +-5% maximalnaodchylka od toho, co tvrdia. takze z tohoto dovodu nepoznam kvalitne a nekvalitne, ale len obsazne a nedostatocne obsazne.
NOW foods, je obvykle dost lacne, lebo maju menej propduktov a vysoku produkciu.

hanulkova

.... len ma tak napadlo, ze ja mam 50 kg, tak ci by si ty nepotreboval 200mg davku... hm, neviem. dobre by bolo, keby RNG poradil... alebo mozes uzivat rano a vecer. ja si davam len vecer jednu. daj potom vediet, ci ti to pomaha... :)

hanulkova

ja uzivam 5htp od firmy NOW, 100 mg, je tam 120 kapsul. mas pravdu, ze v ponuke je toho vela, ja som ale dala na radu RNG, lebo jemu doverujem. nebudem objednavat lacne a hocijake, ked neviem, ci to nie su nejake smejdy. uzivam to vkuse uz druhy rok a bez toho uz ani nechcem byt...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký produkt si mám vybrať z 5-HTP? - Fórum - ZDRAVIE.sk