Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IPL liečba akné

Príspevok v téme: IPL liečba akné
mariiika0919

Ahojte, mám problém s akné už vyše 7 rokov. Vyskúšala som veľa prípravkov, na akné, či už z lekárne alebo z kozmetiky, snažím sa liečiť aj z vnútra vitamínmi, no žiaľ nič mi nepomáha. Už neviem čo robiť. Počula som o IPL odránení akné. Chcem sa Vás opýtať, či má niekto skúsenosť s IPL odtraňovaním akné. Pomáha to? ako to prebieha? a v akej cenovej hladine sa tento zákrok pohybuje? Ďakujem vopred za vyjadrenia :)

katuska245

Ahoj Marika, ja mám s ošetrením IPL veľmi dobré skúsenosti, mala som akné na tvári, najmä v okolí nosa a na čele. Absolvovala som ošetrenie týmto prístrojom v štúdiu Lumi v Nitre, po prvom sedení som videla výsledky. Samozrejme, je potrebných viacero zákrokov. Ošetrenie je rýchle, bezbolestné, používa sa špeciálna hlavica, na ktorej je dióda, ktorá v rovnakých intervaloch "vysiela" svetelné impulzy. Akné momentálne nemám už asi pol roka, čiže určite môžem odporučiť, pre viac info mi kľudne napíš mail katuska245@gmail.com Tu nájdeš viac info priamo na ich stránke: www.lumi.webnode.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

IPL liečba akné - Fórum - ZDRAVIE.sk