Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelióza a otázky spojené s ňou

Príspevok v téme: Borelióza a otázky spojené s ňou
medik10

Ahojte, neviem na koho by som sa obrátil. Mám nejakú tú otázku. Vopred chcem napísať, že sa nejako špeciálne nesledujem a nepreháňam to. Chcem sa spýtať, keď som mal negatívne výsledky boreliózy metódou ELISA, zaručí mi to, že je to všetko v poriadku a borelióza sa vo mňe nenachádza?? Mávam bolesťi kostí, ale ono to má ako si nejasnú príčinu. Chcem vedieť, či by aj napriek negativite metódou ELISA bolo dobré spraviť testy metódou Western Blot?? Počul som dosť o metóde ELISA a čítal som, že neni senzitívna a že až 50% môže mať negatívne výsledky aj pri nákaze. Konkrétne na stránke borelioza.cz. Tak som z toho trochu jeleň po pravde.

RNG

Olive leaf extract. Ucinna latka v nom je oleuropein a toho musi byt v dennej intenzivnej davke 3 x 300 mg, ako mas napr v produkte firmy swansonvitamins.com v 750 mg kapsuliach s 20% oleuropeinu, kde intwenzivna davka je 3 x 2 tie velmi silne kapsule Udrzobna davka je zhruba polovica intenzivnej ale brane dlhodobo, az pol roka.
Novsie su aj ine pripravky na boreliozu a ine vnutrobunecne paraziticke mikroby, ako samento, coumanda banderol, davka z kazdeho je 2 x 15 kvapiek
Odporucam brat zaroven aj nejake enzymy, ako serrapaptase alebo aspon enztericky pokryty pancreatine a samozrejme enzymotvorne selen a jod.

RNG

Ak potrebujes rady ako objednavat zo zahranicia pozri na rng.uforum sk, kde je viacero tem na to, pripadne aj na rng.nazory.eu kde administrator uviedol viacero zdrojov na objednavanie, zlavy pre prvonakupcov a podobne.Tam si rozni ludia vzajomne radia ako na to, aby usetrili a aby ich clo a doprava stali co najmenej.

katka333

dakujem, rng, takze mam skusit to objednat z tej ameriky? neviem, nic som zatial cez internet neobjednavala. takze oni aj na slovensko zaslu?
a ten oleo.. nevadi teda ze budem brat 6 toboliek, ked sa odporuca v popise vyrobku iba 1 denne?

a to NAC/ACC tiez na tej istej stranke? v akom mnozstve ho brat?

prepac za taketo asi hlupe otazky, ale nemam moc s internetovymi obchodmi skusenosti

RNG

Inac to je uz zalezitost vyse 5 rokov stara, takze ked sa im to dosial nevratilo, tak sa im to asi znova nevrati, leda za by sa znova nakazili, kliesto, inym bodavym hmyzom alebo od cloveka, co to ma pri blizkom styku, najma krvnom.

RNG

katka 333, na Slovensku je zalostne slaby vyber, slabe obsahy a vysoke ceny. Takze ci sa ti paci alebo nie, budes si to muset objednat cez internet, ako tisice druhych Slovakov.Dvom sestyerniciam, a jednej dcere z nich som kedysi odporucil len oleuropein, dnes viem ze NAC/ACC zvysuje ucinnost na zamaskovane mikroby , dokonca aj parazity, podobne aj vacsie davky serrapeptazy(3 x 120 000 IU), najlepsie je brat oboje, a odvtedy sa objavilo aj Samento.

wiera

Zijeme v Nemecku, nedaleko toho mesta, takze sme tam boli,z liekov berie napr. velmi ucinny Allisian,alb. Allimax, Fit40 immun a intravenozne ATB.Bojujeme stale s touto chorobou .U mna bola borelioza zistena len pri nahodnom vystereni, napr autoimunom ochoreni stitnej zlazy ,takze roky predtym so mnou ta bakteria zila a kola svoje dielo skazy, naozaj som nemala flaky po kliesti, ale tato mikroskopia potvrdila ich pritomnost.

katka333

dakujem za radu rng,prave som o Vas pisala. pozerala som to na nete, ale to by som denne musela vlastne az 6 kapsul? lebo v navode odporucaju iba jednu kapsulu denne.
a neexistuje tento produkt kupit v europe? nerada nakupujem z internetu

a ten nac sa da kde kupit? a Ty rng nemas nejaku predajnu v Bratislave?

a tej sesternici s neurobor.sa to uz nevratilo? kolko mesiacov brala ten oleoprodukt?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelióza a otázky spojené s ňou - Fórum - ZDRAVIE.sk