Čo sa dnes oplatí študovať podľa Vás na VŠ?

Príspevok v téme: Čo sa dnes oplatí študovať podľa Vás na VŠ?
0905111

vyberam si VŠ a som strasne zmätený....čo sa dnes oplatí študovať podľa Vás na VŠ?
alebo co a PREČ by ste si vybrali Vy kebyze mozete ist na vš este raz?
Ja rozmyslam mad medzinarodnymi vztahmi, zdravotnictvom (dentista, hematolog), alebo nieco s dopravou (logistika)
absolutne netusim co by mohlo byt najlepsie do buducnosti...
dakujem za vase nazory! :)

laurora

a cestovny ruch sa neoplati uz vobec, neviem si totiz predstavit co s tym potom ludia robia...to uz radsej pedagogika

keira222

myslíte ze sa oplatí studovat pedagogika 1-4 základ. škola???

alebo som este uvazovala nad cestovným ruchom?

ja uz som s tých skôl zúfalá, fakt neviem kam sa vydať..

JessicaI

Nieje jedno aku VS studovat. Niektora VS je v zivote len na pritaz. Ked si nenajdes v odbore, kt. studujes uplatnenie tak Ti bude skola na pritaz ked budes chciet robit napriklad robotnicku profesiu.
Manzel nenasiel pracu v tom co vystudoval a ked chcel ist robit za pas nechceli ho zobrat, pretoze ma vysoku skolu.

Meretseger

Podľa mojej matky je aj tak šumafuk čo vyštuduješ, hlavne niečo študuj, aby s tebou ľudia nezametali... Musela som sa smiať, tá idiotská história mi bude na veľké nič, ale hlavne, že mám školu! S tým som však rátala, aj tak to nechcem robiť, ale pripadá mi to trochu smiešne... Začala to porovnávať s následníkmi britského trónu, že Harry či ktorý z nich má vyštudovanú akúsi goelógiu či akú koninu, a Kate históriu umenia, čo, pochopiteľne, ani jeden využívať nebude, ale mať za následníka trónu imbecila s maturou by bol iný trapas. Jo, suppa mi to pomohlo, hlavne že ja tiež budem na tróne, alebo čo si už len myslí.
Summa summarum, hoď si kockou a študuj hocičo, máš to vraj jedno.

JessicaI

Podla mna ma buducnost medicina. Ludia su na tom so zdravim coraz horsie. Po tom co musime jest ake pochybne potraviny to asi bude dobre vybrane zamestnanie. Ludia budu potrebovat vela pomoci.

betrixa

ked odidu vsetky zahranicne firmy tak nic. budeme sa ucit byt sebestacny. pride brutalny chaos ale hadam nepomrieme. doprava, medicina atd vsak bude aj tak treba. nieco v mensej miere ale i tak.