Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorý BB krém je najlepší?

Príspevok v téme: Ktorý BB krém je najlepší?
Michala11111

Ahojte prosím Vás vie mi niekto povedať ktorý bb krém hlavne tie slovenské nie korejské ako je nivea, garnier, maybelin, rimmel
Totiž ja som si kúpila garnier, ten bol hrozný oranžový a strašne som sa leskla. Teram mám rimmel ani ten sa mi nepáči farba je super ale tvorili sa mi také šupiny a ťažko sa nanáša.Tak skúsil niekto ten nivea alebo maybellin?

mamola

Ahojte podľa mňa je najlepší od biodermy www.notino.sk lacné majú taký čudný odtieň a mala som úplne suchú pleť a všetko stiahnuté ako keby som mala v ústach citrom

Ella24

Je vtipne napisat, ze nie korejske (k tomu top BB su prave z Korey, kedze odtial BB \"prisiel\") a hned za tym popytat o radu o \"slovenske\" BB a za tym uviest znacky ako nivea, garnier, maybelin, rimmel... wtf? Co je na tych znackach slovenske?

Mne vyhovuje SKIN 79 - hot pink, v lete gold. Misha je tiez super, len je skor na mastnu plet. Teda zavisi aj od toho, ktoru \"Mishu\" vyberies. Ine mi tak nesadli, cize si tie znacky ani nepamatam.

Lulita

tak ja vam dam tip, za ktorý mi budete vdacne :)) kupte si podkladovu bazu pod make up, vydrzi cely den make up a nepotrebujete ani krem pod bb krem, tiez pod Misshu som si musela davat, teraz mam podkladovu a teda tvaricka ako babika :)) na blogerskych strankach som videla, ze baby dost chvalili podkladovu od Rimmel, ja mam Gosh vyzivujucu s kremom a je super

anastasia.BH

Tiež ti radím skôr kórejské, odtieň sa ti ozaj prispôsobí. Konkrétne som bola veľmi spokojná so Skin 79 Gold Label. Teraz mám Missha Signature Real, tiež je super, dlho vydrží, dobre kryje. Akurát pod neho musím dávať hydratačný krém, lebo mám dosť suchú pleť. Tak skôr ho odporúčam na normálnu/mastnejšiu pleť.
A z tých, čo sa dajú zohnať na Slovensku mám BB krém od Avonu - tiež celkom OK, dostala som ho na Vianoce od sestry a zišiel by sa mi "kapánek" svetlejší, ale inak môže byť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.